Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

дадоха ми една щаига без драивери моля помагаите!снимката е единственото с което мога да помогна!надявам се да ми помогнете!!!!!!!!!!! :cool:post-297007-0-57017200-1300809634_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

дадоха ми една щаига без драивери моля помагаите!снимката е единственото с което мога да помогна!надявам се да ми помогнете!!!!!!!!!!! :bye1:post-297007-0-57017200-1300809634_thumb.

дай поне модел на дъно :P да не сме врачки :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някой се навие да помогне нямам драйвери за компа ми .. сега ще ви дам и повече инфо Дънна платка ECS GeForce6100PM-M2 Видео Radeon X1550 Series , Radeon X1550 Series Secondary Уиндолс XP SP3 32 bit това за звука nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller PCI не съм голям разбирач за това се нуждая от помощ благодаря предварително :whist::mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някой се навие да помогне нямам драйвери за компа ми .. сега ще ви дам и повече инфо Дънна платка ECS GeForce6100PM-M2 Видео Radeon X1550 Series , Radeon X1550 Series Secondary Уиндолс XP SP3 32 bit това за звука nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller PCI не съм голям разбирач за това се нуждая от помощ благодаря предварително :) :)

Кажи си точният модел на дънната платка,защото на сайта на ECS има четири модела.Ето драйвъри за видео картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи благодаря че помагате но съм с тази версия на АТI и пак не става ... ECS GeForce6100PM-M2 aa забравих да ви кажа V2.0 GeForce6100PM-M2(V2.0) и благодаря ви за бърата помощ :slap1::(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто дръпни Driver Genius и всичко ще си дойде на мястото.Това е програма която намира точните драйвери за точния комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.