Премини към съдържанието
jonov

кабел адаптер USB към IDE SATA S-ATA2.53.5

Препоръчан отговор

Смятам че това нещо е полезно за хора които инсталират гаранционни компютри или стари кошници на които не им работи CD/DVD устройството - имам го и работи и не смятам че е скъпо . Няма да давам линк - да не стане реклама :mad: Ако темата не и е мястото тук нека модераторите да я преместят . Съвместим с операционни системи : Windows XP; 2000; VISTA; 7 Високоскоростно прехвърляне на данни - до 480 Mb/s поддържа хард дискове: IDE 2.5 inch; IDE 3.5inch; SATA; S-ATA поддържа CD устройства като външно устройство - CD-ROM, DVD-ROM, CD-RW, DVD-RW Самото устройство може да се комбинира 2 устройства да работят едновременно примерно хард диск от лаптоп IDE 2.5 inch и хард диск SATA. !!! ВАЖНО - устройства които имат отделно захранване им е нужно такова за да работят с кабела, в противен случай няма да функционират. !!!

post-1048-0-97993400-1300820545_thumb.jp

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Браво,точно на място.Преди няколко дни се снабдих със абсолютно същата джунджурия(моята е с адаптер на 5/12V),която според мене е много полезна,наред с причините,които изтъква колегата по горе.Определено развързва ръцете в различни случаи.

Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти линк няма да даваш, ама ще пишеш ли на ЛС, понеже ме интересува. Дали го има по магазини като outmax или sky?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам точно такова на работа, много полезно:speak: мисля че се продава само преходника или в комплект със захранващ блок 5-12V молекс. В комплекта има и преходник Molex->SataPower и Sata кабелче. Без тях може да захрани само лаптопското IDE от USB-то и малко се губи смисъла.

Публикувано изображение

За компютърчетата с които основно се занимаваме е безценно :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пратил съм на лични на който ми е писал . Държа да подчертая че не ги продавам аз :whist: - купил съм си и аз . За захранване ползвам от една стара кошница от 94 година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Браво,точно на място.Преди няколко дни се снабдих със абсолютно същата джунджурия(моята е с адаптер на 5/12V),която според мене е много полезна,наред с причините,които изтъква колегата по горе.Определено развързва ръцете в различни случаи.

Хубаво е като сте доволни от нещо да давате линк. Така в това динамично време се пестят време и нерви.

Колега пратил съм ти ЛС.

Поздрави от мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отговорил съм ти на ЛС :rolleyes::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интересува ме колко струва, от къде мога да си го купя и дали ако сложа цд мога да боот на компа с него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е комплект със захранване http://www.coni-com.com/product.php?ProductID=10110

а иначе само кабела е 10 лв във AUKRO не давам линк заради правилата - всеки там може да потърси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.