Премини към съдържанието
cattleprod

Проблем с аудио драйвъри

Препоръчан отговор

Здравейте , преинсталирах windows-a като сложих отново XP , свалих няколко вида аудио драйвъри , но инсталацията не се завършва , компютъра ми се рестартира. Саунд картата ми е : тук , моля за помоща ви , ако някой може да помогне нека даде и линк. Благодаря предварително :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако картата е вградена, в диска към дъното трябва да имаш сигурни-работещи драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако картата е вградена, в диска към дъното трябва да имаш сигурни-работещи драйвери.

Предполагам че е вградено , но диск с драйвъри нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте , преинсталирах windows-a като сложих отново XP , свалих няколко вида аудио драйвъри , но инсталацията не се завършва , компютъра ми се рестартира. Саунд картата ми е : тук , моля за помоща ви , ако някой може да помогне нека даде и линк. Благодаря предварително :-)

Дай си модела на дънната платка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нещо не е наред - такова дъно няма в страницата на Asus !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

отвори компютъра и виж какво пише на самото дъно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това трябва да е , някакви други идеи? п.с Много благодаря за оказаната помощ , съжалявам ако съм нагъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това ли пише на дъното ?! всяка буква и цифра е важна !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е. Убеден съм , че при миналата преинсталация , сложих саундмакс драйвъри .. явно не са тези? Може ли да е от уиндолса?

Редактирано от cattleprod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е. Убеден съм , че при миналата преинсталация , сложих саундмакс драйвъри .. явно не са тези? Може ли да е от уиндолса?

Да не е някой "подобряван" уиндоус?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах да ги ъпедейтна през device manager-a , не знам защо , но тръгва да инсталира Realtek , пълни целия load прозорец , но не завършва инсталацията , а системата се рестартира. :help:

тук

тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

дай снимка на самото дъно да видим какво е !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах да ги ъпедейтна през device manager-a , не знам защо , но тръгва да инсталира Realtek , пълни целия load прозорец , но не завършва инсталацията , а системата се рестартира. :yanim:

тук

тук

Пробвай тези драйвери би трябвало да станат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай тези драйвери би трябвало да станат.

Megy_1 , много благодаря за помощта , която ми оказваш. Инсталирах аудио драйвърите , но пак се появява познатата грешка погледни тук. Трябва ли да инсталирам всички драйвъри , които си ми дал преди да инсталирам аудиото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

cattleprod, може ли да ни дадеш ID на устройството което не може да инсталираш? Може да го видиш в Device Manager - Върху устройството десен бутон и Properties - Detailes - от падащото меню Hardware Ids И копираш първия ред със Ctrl+C

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Megy_1 , много благодаря за помощта , която ми оказваш. Инсталирах аудио драйвърите , но пак се появява познатата грешка погледни тук. Трябва ли да инсталирам всички драйвъри , които си ми дал преди да инсталирам аудиото?

На мен ми стана много интересно за това дъно и се разрових в интернет за него и се оказа че е "OEM" дъно.Произведено е от ASUS за fujitsu siemens и medion.така че там трябва да търсищ драйвъри.Виж тази тема може да ти е от полза,само че е на немски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Резултата клони към 0 , май няма да се размина без ремонт ..

Пробвай тези дали ще станат.Има пакет драйвъри за звук DriverPack Sound v.9.0 с него трябва да стане.

Пожелавам ти успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.