Премини към съдържанието
quattro_drive

Проблеми с Windows 7 32 бита

Препоръчан отговор

Здравейте на всички :) Малко съм абуриген, но се надявам да ми помогнете с каквото можете. Проблема е следният : Имам нов комп. с операционна система Windows 7 32 бита. Тапаците като са правили инсталацията не са изключили ъпдейтите и започна някой неща да ги ъпдейтва. За щастие това нещо го спрях, но е късно (поне така един ми каза) Тема или снимка на Работният плот ми се махат и екрана остава без снимка(черен) Показва ми, че Windows е нелегален! За мен най-доброто нещо е преинсталация! Онези тапаци от магазина от, който го взех ми казаха да го оставя и ще ли да ми инсталират някакъв "пач". Нямам и много доверие и много ви моля да си кажете мнението и имали начин това да се оправи някак? Разбрах, че след тези ъпдейти Windows започва да се срива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Онези тъпаци в магазина не е трябвало дори ОС да ти инсталират ! Научи се да уважаваш труда на другите ! Ако си беше платил за ОС нямаше да е нелегална ! Относно сриването - Този който ти го е казал явно му се е сринал мозъка ! И следващият път използвай думи като хора и специалисти ,а не тъпаци защото тъпака си ... !!!!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Илиев ти ма преби :D Човека го е яд че си е купил толкова проблеми на главата за това така :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора извинявайте, но нерви нямам вече.... Дал съм куп пари и тия ме правят на глупак. Ако бяхте ги чули днес какви фантастики ми говориха... С кеф да ги убиеш! И се убедих, че не са кой знае какви специалисти за каквито се имат. Моля ви кажете си мнението по темата? :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

щеше ли е да е по-добре да те бяха само това желязо без грам софтуер по него и ти да не оправяш сам а ?! да има активатори , но тук е забранено от правилата да се публикуват такива линкове !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора извинявайте, но нерви нямам вече.... Дал съм куп пари и тия ме правят на глупак.

Ако бяхте ги чули днес какви фантастики ми говориха... С кеф да ги убиеш!

И се убедих, че не са кой знае какви специалисти за каквито се имат.

Моля ви кажете си мнението по темата? :whist:

За Windows-а платил ли си ?

Ако не си, какво се оплакваш, че си дал пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да повтарям думите на iliev72 Не знаем те колко са запознати с техниката но виждаме до колко сте вие.

Прочети си личното съобщение и не дей пиши повече по темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взимат си момчетата по 35 лв за не знаещите и не можещи.Кво ги бърка :whist:

По колко трябва да взимат за такава работа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По колко трябва да взимат за такава работа ?

Толкова знам че е цената не знам колко трябва да взимат :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора извинявайте, но нерви нямам вече.... Дал съм куп пари и тия ме правят на глупак.

Ако бяхте ги чули днес какви фантастики ми говориха... С кеф да ги убиеш!

И се убедих, че не са кой знае какви специалисти за каквито се имат.

Моля ви кажете си мнението по темата? :D

Все пак хората са по-големи специалисти , защо ти не си инсталира ОС :down: - а си взел да ги оценяваш :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз дадох 20 лвза инсталацията и всичко си е както трябва, но един съученик от стщото място са го прецакали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като си помисля, колко ли хора ме "благославят" : "И какво направи този ? Изчисти вирусите, и след няма и месец пак се появиха ! Голям специалист !" Един познат пък се оплакваше така: Толкова пари съм дал за тоя компютър, а сега трябва да се уча кое как се прави !

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

25 лв. съм дал с уговорката всичко да си работи нормално. Изведнъж става ясно, че тия ъпдейти не са били спрени и ми показва, че windowsa е нелегален, но благодарение на пичовете, който ми писаха проблема се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.