Премини към съдържанието
LuMkaTa

Проблем със Скороста на качване

Препоръчан отговор

Здравеите имам следния проблем значи уплоудър съм в един тракер имах следните параметри на скорост 58МБ сваляща скорост и 27 качваща сега 58МБ сваляща и 5МБ качваща.И сега като сеед ми е 500КБ макс до 600КБ всичко пробах реснах рутера няколко торент клиенти ползвах като utorrent,bitorrent,bitcomet и си е същото каквото и да правя.Може да е от доставчика но не съм сигурен преди да се обаждам бих искал да видя може вие да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди доста години бях ъплоудър към Линкос /сега Замунда/ и освен http://www.vuze.com/ , друго не съм ползвал. Освен това, компютъра ми винаги е имал 2-3 и повече хард дискове като за ъплоуд, съм ползвал два задължително, различни от основния. Сега рядко сиидвам, но съм забелязал, че скоростите на ъплоуд са доста ниски. Възможно проблема ти да е от доставчика, но в общия случай всички доставчици силно занижиха съотношението даунлоуд-ъплоуд, тъй като с навлизането на редица онлайн игри, които основно генерират ъплоуд, мрежата се натоварва значително. Т.е. без да си ъплоудър, но играещ онлайн игри, ти също ставаш част от тях. Спомням си, че сийдвайки десетки торенти, дефакто оставах без нет, но постигах максимален ефект /тогава в страницата на Линкос имаше класация за най-много качени МВ, най-бързо свален торент и т.н./. Програмата, която ти предлагам сериозно товари компютъра и иска сериозна машина, но това може да се оптимизира от настройките. За да си сигурен, че не ъплоудваш "нормално", пробвай да сийдваш във вечерните часове нещо с много лийчари и после нещо по-старичко, с по-малък брой и виж разликата. Ако не се променя ъплоуда, вероятно имаш проблем с доставчика или възможно е някой суич по мрежата да не работи нормално. Освен това сийдър с рутер не е най-добрия избор. Често рутерите "забиват", т.е. продължават да дават нет, но не работят на "пълни обороти".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

... имах следните параметри на скорост 58МБ сваляща скорост и 27 качваща ...

Are you 4 real ? Сериозно, най-вероятно си в грешка. Ако е така, както казваш, интернетът ти (а и компютъра) трябва да струва маса пари.

Да не са 58 mbit/s ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.