Премини към съдържанието
Aniilieva2008

Кръстоска между немска овчарка и ротвайлер

Препоръчан отговор

Здравейте на скоро ми подариха кученце.Майката е източно еропейска овчарка,а бащата ротвайлер.Искам да знам да ли кучето ще изправи ушите на 2м.На колко вдигат ушите овчарките?obiava_26207_11031393846671.jpgопитах да къча снимка,но не ми се получи,как се качва?Моят сайтЕТО СНИМКА ;)

Редактирано от capnemo
    заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз имам куче пак смеска абсолютно същата като твойта и вече е на 2 години но като беше малко беще с клиопнали уши и чак след 6-7 месец почна да ги изправя за по дълго след време се преместих и като се нанасяхме то бутна един кашон и кашона затисна едното му ухо и ся я ги изправи я не та искам да кажа че при такива смески я дигне ушото я не а може и да дига само едното а другото клиопнало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз имам куче пак смеска абсолютно същата като твойта и вече е на 2 години но като беше малко беще с клиопнали уши и чак след 6-7 месец почна да ги изправя за по дълго след време се преместих и като се нанасяхме то бутна един кашон и кашона затисна едното му ухо и ся я ги изправи я не та искам да кажа че при такива смески я дигне ушото я не а може и да дига само едното а другото клиопнало

Благод :rolleyes: аря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.