Премини към съдържанието
yarlovo

Проблем с компютъра!

Препоръчан отговор

Преди малко инсталирах една програма казва се Best Malware Protection за откриване на някънви еррори в компа от нея почна да ми засича сичко едва съм се добрал до тука защото ми бава интернета зареди програмата

пробвах па сякъкв начин да я изтрия няма я в CP нито в програм файл а се намира в "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\306065\BM306_2121.exe" /hkd като търна да я трия не ми дава, не ми се пукса task manager и незнам какво да правйя

съжалявам за правописните грешки

Редактирано от nologo
    Корекция на заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди малко инсталирах една програма казва се Best Malware Protection за откриване на някънви еррори в компа от нея почна да ми засича сичко едва съм се добрал до тука защото ми бава интернета зареди програмата

пробвах па сякъкв начин да я изтрия няма я в CP нито в програм файл а се намира в "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\306065\BM306_2121.exe" /hkd като търна да я трия не ми дава, не ми се пукса task manager и незнам какво да правйя

съжалявам за правописните грешки

Опитай с unlocker. После почисти регистрите с CCleaner. Пусни и сканиране за вируси. Успех!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

yarlovo, заповядайте в този раздел. Там ще проверим Windows за зарази.

Ако пожелаете да пишете в раздел Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове, прочетете внимателно тази тема.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом те бави толкова много влизаш във сейф мод , пускаш търсачката и пускаш да търси Best Malware Protection . Щом намери програмата я унинсталираш , рестартираш и тръгваш по стъпките на nologo . Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ммм.. как де го пусна на сеиф мод аз съм го виждал само като ми се включва компютъра ама не секи път ми се показва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ммм.. как де го пусна на сеиф мод аз съм го виждал само като ми се включва компютъра ама не секи път ми се показва

Включване в режим Safe Mode - веднага след натискането на бутона за стартиране на компютъра, се задържа(или некоркократно и бързо се натиска) бутон F8.Появява се черен екран с бели надписи с няколко опции.Избира се Safe Mode With Networking. Редактирано от m160k (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Включване в режим Safe Mode - веднага след натискането на бутона за стартиране на компютъра, се задържа(или некоркократно и бързо се натиска) бутон F8.Появява се черен екран с бели надписи с няколко опции.Избира се Safe Mode With Networking.

МЕРСИ

Обаче се появи друг проблем,кагато пусна уиндоус нормали не иска да ми влиза в интернета, само в скайп.Сега пиша от Safe Mode With Networking ама като пусна на нормал нe ми излиза нета,дали е възможно да е от програмата която махнах да съм изтрил някакви файлове за интернета ? :angry:

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето тук точно за твоя проблем http://wasteland-bg.com/phpbb2/topic2091.html

Редактирано от Dr.Web (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А така!Сега си сложи Аваст антивирус на бг и Малуеърбайтс Антималуеър и двете са фрии и карай така и повече не слагай разни непроверени програмчета Айде успех и умната! :rolleyes:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.