Премини към съдържанието
emil 89

компа не се включва

Препоръчан отговор

като го пуснах показва ми виндовс лоадинг после примигва с бели надписи на син екран коъто не се чете вклъчва отнобо и ми дава репаир старт или нормален но пак ништо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако има опция старт windows normally избери и натисни enter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако има опция старт windows normally избери и натисни enter.

да но ако правя това зарежда и пак съштото а ако натисна репаир зарежда или прави нешто и натискам финиш и изключва и като включа пак сиштото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да но ако правя това зарежда и пак съштото а ако натисна репаир зарежда или прави нешто и натискам финиш и изключва и като включа пак сиштото

Надписа защо не се чете.Като се появи дай пауза бутона и го снимай с телефона примерно.

Сподели какъв е хардуера и най-вече захранването и уиндоуса.

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Надписа защо не се чете.Като се появи дай пауза бутона и го снимай с телефона примерно.

ми това да не е двд има ли пауза опциа ако има кажи или да се опитам да го исталирам виндовса на ново

и да добавя от два дена градусите на хдд бяха на 49 г да не е от това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ми това да не е двд има ли пауза опциа ако има кажи или да се опитам да го исталирам виндовса на ново

Бутон pause break на клавиатурата имах предвид.Незнам какъв е Уиндоуса но да можеш с опция upgrade с запазване на файловете или да му дадеш recover от диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

чак толкожа не разбрам не знам захранжането

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

чак толкожа не разбрам не знам захранжането

Когато си купувал компютъра в гаранцията трябва да са упоменати компонентите ако я пазиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мн мерси с встановяване се оправи май длжник сам ти спаси ме от ходене в ремонт Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение мерси КАЛДАТА ТУКА СА НАЙ ЯКИТЕ ХАКЕРИ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като го пуснах показва ми виндовс лоадинг после примигва с бели надписи на син екран коъто не се чете вклъчва отнобо и ми дава репаир старт или нормален но пак ништо

До колкото знам синия екран значи проблем с драйверите на видеокартата.За да го решиш при самото стартиране натискаш f8 и след това му даваш safe mode.Като се зареди изтриваш драйверите на видеото,ресваш компа и се молиш да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.