Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така аз съм на Vivacom с 10 мегабита като тегля с qtorrent тегля с 500-600 макс 700 а пък с internet download maneger тегля с 800 и малко отгоре а трябва да е по мощно.Също така като вляза в някои сайтове (не са тежки) и не ми зарежда до край или пък не ми зарежда или пък влизам в някой определен сайт отивам някъде в подлинковете на сайта и като цъкна на следващата връзка към определен раздел от сайта и почва да зарежда и до там.Модема ми е някакъв черен от тези новите на Vivacom пуснал съм Wifi но паролата е много трудна и много сложна аз дори някой път я забравям и използвам wifi мрежата само за да влизам през тела.Слава богу не ми забива като влизам в kaldata.com Благодаря на всеки отзовал се на този гаден проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така аз съм на Vivacom с 10 мегабита

Ти с колко очакваш да теглиш при 10 мегабита ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С ВиваСлон толкоз приятел :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти с колко очакваш да теглиш при 10 мегабита ?!

ами добре де през две къщи имам приятел който е на същата услуга 10 мегабита а тегли с 900 някой път дори максимума а iliev с твоя виваслон ти с кои си с Blizo дето само близкат ли ами тогава защо не ми зарежда като хората страницитес сякви браузари пробвах се същия резултат.

iliev и ние можем да усмиваме най различни компании ама ти явно не можеш да кажеш от къде е проблема не се заяждам просто искам да кажа че като не моиш да помогнеш (не само ти а и другите които ще изръсят нещо такова) по-добре не спамете

Редактирано от hakerawe97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами добре де през две къщи имам приятел който е на същата услуга 10 мегабита а тегли с 900 някой път дори максимума а iliev с твоя виваслон ти с кои си с Blizo дето само близкат ли ами тогава защо не ми зарежда като хората страницитес сякви браузари пробвах се същия резултат.

:angry::cool::)speedy-net :P :P :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    еми хубо ама съм от Сливен а тук нема speedy иначе кажете как да оправя бъга с тва че не ми зарежда поне туй да се опрай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

iliev и ние можем да усмиваме най различни компании ама ти явно не можеш да кажеш от къде е проблема не се заяждам просто искам да кажа че като не моиш да помогнеш (не само ти а и другите които ще изръсят нещо такова) по-добре не спамете

Аз съм с вива турбо и стигам до 1.4 мб, кабелджаците не позволяват повече. И добре, че аз съм ги опъвал и правил иначе и толкова нямаше да има. Ако искаш сериозен нет - сериозен доставчик, елементарно е :angry:

С Близу са доста по-високи скоростите. Но вече е казано достатъчно, успех в избора на ISP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добре вече схванах ами какво да правя с това че не ми зарежда напълно страниците

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.