Премини към съдържанието
DJack Antony

Проблем с ъплоудването

Препоръчан отговор

Здравейте , на BTK съм и при качване на (mp3 , клипове .....) в сайтове имам следния проблем - стига до някъде и ми излиза , че не може да се качи , това е от 3-4 месеца насам , преди не съм имал такъв проблем.Да не е от настройте на интернета (модема в mycontact.bg).Моля ви помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм на Vivacom, но нямам такъв проблем така, че си спомняй, какво си направил преди 3-4 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само изключих , рутера от настройките на интернета (не е от това).Нищо друго не съм правил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само изключих , рутера от настройките на интернета (не е от това).Нищо друго не съм правил.

Аз поне, не разбирам какво означава това "изключих , рутера от настройките на интернета", но както и да е.

За кои сайтове става дума ? Пробвал ли си с различни браузъри ? Проверил ли си за евентуални грешки в логовете на системата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изключих го от mycontact.bg/настройки на рутер , еми zippyshare.com/vbox7.com/Soundcloud.com и други сайтове (мисля , че с всички прави така).С други браузъри не съм пробвал поради факта , че с Mozilla ми е най - удобно.Грешки мисля , че няма (преди 4 дни си преинсталирах компютъра ако това има нещо общо).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо не ти пречи да пробваш с InternetExplorer.

Пробвай също така, дали ще имаш проблем, ако стартираш Firefox в Safe mode

Все пак погледни и за грешки. Това, че си го преинсталирал нищо не гарантира. Нали имаш проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах и с експлорера и в сеиф мод същата работа .....

Провери се за грешки и за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.