Премини към съдържанието
crak

Display driver amdkmdap stopped responding and has successfully recovered.

Препоръчан отговор

Преди около месец си смених видео картата с АМД 6850, защото старата (8800гт) изгоря. Тази грешка - Display driver amdkmdap stopped responding and has successfully recovered. ми я дава само когато искам да играя някоя игра. Странното е че ми дава грешката само при определени игри, докато доста игри си вървят нормално без никакви проблеми. Пробвах да сменя драйвъри като изтривам изцяло старите, сменях Windows даже (XP и 7), ъндерклоквах видеото и пусках вентилатора на макс, но нищо не помага. Когато се опитвам да играя игри като: Crysis 2, AC Brotherhood, Dragon Age и Метро 2033 ми дава грешката незабавно като влезна в играта, докато при новата Total war ми дава грешката пак, но като дам видео настройките на минимум и ми върви играта. Въпросът ми е къде може да бъде проблема, софтуер не ми се вярва, защото пробвах всичко там. Та ако е в хардуера проблема къде точно може да бъде, видеокартата или някой друг компонент? Останалите части са ми : Motherboard: Asus M3A-H/HDMI CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2900 MHz (14.5 x 200) 5600+ Захранване: Forton 400W

Редактирано от crak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой ли не може да ми помогне :biggrin: Днеска си пойграх с настройките на Total War-a и си върви добре всичко на макс, но когато сложа водата или небето на нещо друго от минимум забива с тази грешка и останалите игри на никви настройки не тръгват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.