Премини към съдържанието
Todor Pahov

Какав процесор да си купя за това дъно?

Препоръчан отговор

Дъното е Biostar P4M900 Micro 775.Видео NVIDIA GeForce GTS 250 1024МБ 256бит ДДР3 PCI-E(от приятел почти за без пари :speak: ).Та той ми каза че трчбва да смена процесора,щот щял да спъва картата.За тва е сичко.А дъното след месец два и него ще смена.Нека процесора да е до 100-130 лева,но да е хубав ако може :speak: .Мерси.

Редактирано от Todor Pahov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом ще сменяш дъното скоро, няма никакъв смисъл в момента да даваш излишни пари за процесор, който скоро няма да ползваш. Сокета на дъното е доста стар и няма да видиш кой знае какво повишение в производителността като вземеш нов процесор, особено на тази цена. Не си казал какъв ти е процесора в момента, но все тая. Като ще взимаш ново дъно, ще трябва да сменяш и RAM и тогава ще вземеш и подходящ процесор.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре тогава какво дъно и процеср предлагате за тази видео карта?Да знам колко пари да събирам.А и РАМ.захранване и кутия и сам мога да си избера.Нещо средно не много мощно,но не и слабо,да ме изкара с игрите за поне 3 години.Ебати претенциите хахах :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предлагам ти да почакаш скоро ще излезнат новите процесори на АМД и цените на старите ще паднат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дъно и процесор не се избират по видео картата. По-скоро обратното. Освен това няма смисъл да се предлага и отсега да се мисли за конфигурация, която ще се купува след 1-2 месеца. Цените на хардуера се менят постоянно, както спомена и BaiGrozdan. И в крайна сметка зависи за какво ще ползваш компютъра. Ако искаш "да те изкара с игрите поне 3 години" си приготви поне 1800 лв. За "нещо средно" може и към 1000 да те оправят. Много са неточни тези цифри, разбира се - отговарят на точността на изискванията ти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С тази видеокарта е доста оптимистично да си мислиш за следващите 3 години ,и в момента има поне 3 игри които ще я спъват доста сериозно.Моят съвет е изчакай и събирай пари в момента до колкото разбирам не си готов за адекватен ъпгрейд а това което замисляш няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.