Премини към съдържанието
jorkata32

Тонколони към ДВД

Препоръчан отговор

Здравейте, имам 2 тонколони от уредба SHARP, които са с две прости жички, които се прищипват към уредбата. Въпроса ми е има ли някакъв начин да свържа колоните направо в ДВД-то, и ако е възможно ДВД-то в ПЦ-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 2 тонколони от уредба SHARP, които са с две прости жички, които се прищипват към уредбата. Въпроса ми е има ли някакъв начин да свържа колоните направо в ДВД-то, и ако е възможно ДВД-то в ПЦ-то?

Как може човек да Ви отговори на въпроса, като не ви знае модела на DVD - то , ни на звуковата карта на компютъра? Трудно ли е да се досетите, че това трябва да го споделите във въпроса си. Ниско долу в подписа ми има правила" как да задаваме правилно въпросите си" Прочетете ги и си редактирайте поста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как може човек да Ви отговори на въпроса, като не ви знае модела на DVD - то , ни на звуковата карта на компютъра? Трудно ли е да се досетите, че това трябва да го споделите във въпроса си. Ниско долу в подписа ми има правила" как да задаваме правилно въпросите си" Прочетете ги и си редактирайте поста.

Извинявам се, наистина не се сетих, понеже се чудих дали въобще може да стане тази схема. Ето и информацията:

Колоните са на Шарп - 10 Вата( максимум 20)

Звуковата карта - това пише в еверста:

Audio Adapter nVIDIA HDMI @ nVIDIA GT215 - High Definition Audio Controller

и Audio Adapter Realtek ALC655 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

ДВД-то е на НЕО DVD- M51ZDivX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се, наистина не се сетих, понеже се чудих дали въобще може да стане тази схема. Ето и информацията:

Колоните са на Шарп - 10 Вата( максимум 20)

Звуковата карта - това пише в еверста:

Audio Adapter nVIDIA HDMI @ nVIDIA GT215 - High Definition Audio Controller

и Audio Adapter Realtek ALC655 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

ДВД-то е на НЕО DVD- M51ZDivX

Не може да стане, защото DVD - то ви няма усилвател Трябва да закачите колонките на усилвателя. А оптичното устройство на модела е много стар още от близката 2005 година, но това разбира се няма значение.Най малкото не ми е ясно за какво ще вързвате самото DVD към компютъра.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=DVDMania&Number=1944981009

Редактирано от lz4jw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.