Премини към съдържанието
Jkal

Сигурно имам вирус - Касперски постояно: PDM Invader

Препоръчан отговор

Като отворя .exe (какъвто и да е файл) ми изписва открито поведение подобно на PDM Invader .. после успешно премахнат при следващото отваряне на същия файл - пак така. с Уиндоус 7 съМ. Само да подчертая, че преди да си сложа касперски имах аваст... и която и игра да бях отварял - малко по тежка и директно ми се изключваше лаптопа - все едно прегряшвае.... а сега откакто съм с касперски - постояно ми изписва това и нямам проблеми да играя, но се притеснявам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като отворя .exe (какъвто и да е файл) ми изписва открито поведение подобно на PDM Invader .. после успешно премахнат при следващото отваряне на същия файл - пак така. с Уиндоус 7 съМ. Само да подчертая, че преди да си сложа касперски имах аваст... и която и игра да бях отварял - малко по тежка и директно ми се изключваше лаптопа - все едно прегряшвае.... а сега откакто съм с касперски - постояно ми изписва това и нямам проблеми да играя, но се притеснявам...

коя версия на Касперски използваш? Ако може, прикачи файл, който се засича от Касперски като PDM Invader.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е засичане на Proactive Defense. Един лог от Касперски няма да е излишен. Както и да мине по стъпките на http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132819 Вариант е минаване в интерактивен режим и при въпрос от страна на Проактивната защита да добави файла в изключения - PDM invader

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.