Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Знаете ли програма за конвертиране от .vsp в .avi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

първо там проверих, но нещо явно аз не мога да се ориентирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Понеже не уточнявате откъде се е появил този VSP файл, само мога да предполагам, че става дума за проектен файл на Corel Video Studio. Няма как самият проектен файл да се конвертира в AVI. Той съдържа информация за съдържанието на проект, не самото видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъщност е проектен файл на Ulead VideoStudio 11, но имам проблем със запаметяването на файла от програмата в AVI и мислех че ще стане така, но явно не. Има ли някакъв друг вариант да си запазя проекта в AVI формат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъщност е проектен файл на Ulead VideoStudio 11, но имам проблем със запаметяването на файла от програмата в AVI и мислех че ще стане така, но явно не. Има ли някакъв друг вариант да си запазя проекта в AVI формат

Няма ли опция Export as ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, понеже не ползвам тази програма, но от бърка проверка в нета, май не може. Ето тази програмка, ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, понеже не ползвам тази програма, но от бърка проверка в нета, май не може. Ето тази програмка, ще ти свърши работа.

Ако тази програмка успее от проектен файл да направи AVI - шапка ти свалям !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако тази програмка успее от проектен файл да направи AVI - шапка ти свалям !

Да, признавам си казах тотална глупост! Ако програмата не е лицензирана, а е пробна версия, то тогава няма възможност за директен запис в avi format.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви все пак

Да, признавам си казах тотална глупост! Ако програмата не е лицензирана, а е пробна версия, то тогава няма възможност за директен запис в avi format.

свалена е от Замунда, имаше си сериен номер и всичко

Редактирано от artemida4 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.