Премини към съдържанието
Paranoid

Избор на телевизор до 1100 - 1200 лева...

Препоръчан отговор

Прегледах форума и повечето тука се въртят около 32 инчови.. Аз се целя поне от 40 нагоре.. Колебая се дали Плазма, LCD или Led. Към Плазмата съм скиптично настроен, макар че вади доста по наситени цветове или поне от това което съм виждал.. Led според мен си е още маркетингов трик и реално не виждам нещо кой знае какво.. Просто харчи по-малко ток :P)))

Моят сайт

Засега съм се спрял натова, гледах че колегата тук го препоръчваше във форумите. В метро са пуснали един модел LCD (47 инча) Philips 47PFL3605 за 1100 лева, марката Филипс я уважавам много, но моделчето е старо. А и е само 50 Hz...

Някой който наистина си има на идея, да помогне, приемам всякакво мнение и критика, тъй като не съм чак толкова вещ.. Държа само да е FULL HD... но и това подлежи на компромис :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прегледах форума и повечето тука се въртят около 32 инчови.. Аз се целя поне от 40 нагоре.. Колебая се дали Плазма, LCD или Led. Към Плазмата съм скиптично настроен, макар че вади доста по наситени цветове или поне от това което съм виждал.. Led според мен си е още маркетингов трик и реално не виждам нещо кой знае какво.. Просто харчи по-малко ток :question:)))

Моят сайт

Засега съм се спрял натова, гледах че колегата тук го препоръчваше във форумите. В метро са пуснали един модел LCD (47 инча) Philips 47PFL3605 за 1100 лева, марката Филипс я уважавам много, но моделчето е старо. А и е само 50 Hz...

Някой който наистина си има на идея, да помогне, приемам всякакво мнение и критика, тъй като не съм чак толкова вещ.. Държа само да е FULL HD... но и това подлежи на компромис :question:

PANASONIC TX-L42U2E

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Плазмата дава по реални цветове а ЛЦД е с по наситени . Пароците които си отделил са малко , е зависи какво искаш да има ТВ , ако искаш по функционален плеар - вземи това http://www.technomarket.bg/products/09070934/samsung-le-40c650 Тоя не поддържа ДТС звук и ще трябва да го конвертираш http://www.technomarket.bg/products/09072750/lg-42ld750 Ако искаш хубава картина без разни глезотии - това е :question:http://www.technomarket.bg/products/09070414/panasonic-tx-l42s20e ПП . От мен един съвет , не разчитай много на вградения плеар , по-добре си вземи един външен за около 300 лв и грабвай Панасоника :question:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много благодаря за мненията ... Наистина четейки ревюта, Самсунга страшно много ми хареса, който си препоръчал... Но като гледах в Техномаркета Панасоника, картината ми хареса повече и сигурно него ще взема :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.