Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента, днес, понякога (част 2)

Препоръчан отговор

Знае. Но като не му се получава, се прави, че не знае.

И аз мога да се правя...на Лили Иванова, примерно :blink:
  • Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това е половинката ти, нали?!Публикувано изображение

Половинката ми е жена бе.

Как човек може да е приятел със жена ? Все едно прасето да е приятел с месаря..... :blink:

• Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как човек може да е приятел със жена ? Все едно прасето да е приятел с месаря..... :)

Интересно сравнение.

Важното е че всеки мъж/жена може да го интерпретира както му отърва щото не е казано кой е прасето и кой месаря :blink:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хищен прасеяд! :)

Това е! Довършиха ме! Изяден съм!

А животът бе толкова прекрасен... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Мислех си, че Прасчо липсва. Потърсих го в профила и... Ооо... Това са били последните му думи.

Веднага си признайте, кой го е излапал. И се засрамете.

Нав, надявам се да си добре и да си избягал от нас, прасеядите, на някое хубаво местенце и с тревоядна компания. :blink:

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно сравнение.

Важното е че всеки мъж/жена може да го интерпретира както му отърва щото не е казано кой е прасето и кой месаря :whist:

То това е номерът на жените в тоя живот - до последния миг преди да квикне, мъжът да се мисли за здравия, червендалест и космат месар... :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това е номерът на жените в тоя живот - до последния миг преди да квикне, мъжът да се мисли за здравия, червендалест и космат месар... :whist:

Мхм.

Знаех си аз, че рано или късно ще го признаете.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деееееетелини, детелини, детелинииииииииииииииии :)

хаххаххах :yanim:

съвесем избръмчахте ми се чини :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаххаххах :)

съвесем избръмчахте ми се чини :whist:

И аз тЪ обичам, тъй да знаеш. Нищо, че си дърто магаре :yanim:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

докато не си прочета "Meta-analysis of catheter ablation as an adjunct to medical therapy for treatment of ventricular tachycardia in patients with structural heart disease" и не си допия биричката-обещавам да не влизам тук, че ме стресирате :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

докато не си прочета "Meta-analysis of catheter ablation as an adjunct to medical therapy for treatment of ventricular tachycardia in patients with structural heart disease" и не си допия биричката-обещавам да не влизам тук, че ме стресирате :baby:

Айде де! Не свърши ли?! :ph34r: Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как човек може да е приятел със жена ? Все едно прасето да е приятел с месаря..... :ph34r:

Е, че не са ли? Прасето до последно вярва, че месарят му е дружка хаха \ку мъ разбираш\

Е, не - пуснах си лаптопа, онова диване дойде пак при мене, при това с шише с вода и добре, че само леко го намокри, за разлика от косата ми

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде де! Не свърши ли?! :ph34r:

аз да не съм жена, че да свършвам бързо ? :)

Е, че не са ли? Прасето до последно вярва, че месарят му е дружка хаха \ку мъ разбираш\

Е, не - пуснах си лаптопа, онова диване дойде пак при мене, при това с шише с вода и добре, че само леко го намокри, за разлика от косата ми

нека ти :ass:

месарко :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз да не съм жена, че да свършвам бързо ? :angry:

Иии, ама отвсякъде си отличник. Още една червена точка в трудовата ти биография. :cool:

Щото оправданието на бързо свършващите било, че така им остава повече време за нови цели. Образователни имам предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз да не съм жена, че да свършвам бързо ? :angry:

Не говореше ли за някакви три-пет минути? :cool: Редактирано от Амбър (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване