Премини към съдържанието
Todor Pahov

При опит за преинсталация "Mountmgr.sys corupted"

Препоръчан отговор

В момента съм с 7-ца,но искам да си сложа и ХП.Но това "Mountmgr.sys corupted" ми го показва когато боотне СД-то и като зарежда на синич екран преди да те попита дали си съгласен с условията.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е за какво са ти 2 Windows-a? Мога да разбера Windows и Linux, но 2 Windows-a? Няма смисъл и не че не може, но само си създаваш ненужни проблеми. Щом машината ти може да подкара Windows 7, и то стабилно, не виждам смисъл от XP, още повече като 2-ра операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А аз не виждам смисъл от уин 7 , това е една от най-лошите бози направени някога , макар , че не виждам да има смисъл във това да ползваш уиндоус :question: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато 7цата изкара 10 години - тогава ще кажа че е добра , за сега се въздържам :question:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента съм с 7-ца,но искам да си сложа и ХП.Но това "Mountmgr.sys corupted" ми го показва когато боотне СД-то и като зарежда на синич екран преди да те попита дали си съгласен с условията.....

3 варианта

1. оптичното не чете

2. диска е надран

3. рам (обаче ако там има проблем ще го има и под седмицата)

п.с. аз не виждам смисъл от операционна система дето да заема 20гб място само за себе си независимо колко евтини стават дисковете, щото може вече да ги праят големи ама качеството вече не е като преди 5 години...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако при инсталацията 7 е инсталиран в AHCI режим на харда, може да даде тази грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.