Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте! имам проблем с компютара значи проблема е такив: преди седмица сложих една флашка която имаше проблеми раздаваше на всакаде нова папка неможе да се истрие тази нова папка или пак и да се истрие пак се появава отново и сега и друга флашка да сложа пак е същото дайте ми решение или пак ако преинсталирам виндовса ще се махне ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте! имам проблем с компютара значи проблема е такив: преди седмица сложих една флашка която имаше проблеми раздаваше на всакаде нова папка неможе да се истрие тази нова папка или пак и да се истрие пак се появава отново и сега и друга флашка да сложа пак е същото дайте ми решение или пак ако преинсталирам виндовса ще се махне ли?

Ужас! Внимавайте поне малко с правописа!

Къде се появява тази папка? С коя ОС си? Каква марка е тази флашка? Ако я форматираш какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

99% съм сигурен, че си имаш гадинка...

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=137

Съгласен съм с вас.Най-вероято е троянски кон Редактирано от gogo19 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълна проверка на системния дял и на флашката с Dr.Web CureIt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.