Премини към съдържанието
radomir4y

Нокия с добра камера за снимане на тествове

Препоръчан отговор

Здравейте.Трябва ми Nokia с добра камера за снимате на текстове голям формат.Да е до 200лв, с нормален а не тъч екран.Не ме интересува wifi, Gps или други такива.Трябва ми добра камера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте.Трябва ми Nokia с добра камера за снимате на текстове голям формат.Да е до 200лв, с нормален а не тъч екран.Не ме интересува wifi, Gps или други такива.Трябва ми добра камера.

фотоапарат няма ли да свърши по-добра работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купи си някое малко апаратче за тази цел. Nokia до 200 лв с добра камера - абсурд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Снимка с 5 мегапикселова камера - LG за 240 лева приблизително - не мисля че ти върши работа - нокия за 200 лева да прави по добри снимки няма да намериш - Един фотоапарат и за 70-80 лева прави много по добри снимки.

post-249289-0-00576100-1301250541_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Снимка с 5 мегапикселова камера - LG за 240 лева приблизително - не мисля че ти върши работа - нокия за 200 лева да прави по добри снимки няма да намериш - Един фотоапарат и за 70-80 лева прави много по добри снимки.

От тази снимка нищо не става. LG да прави хубави снимки? Не от 200лв а от 2000лв пак няма да намериш.. Иначе ако ще надхвърляме бюджета кой както си иска - N86 със сигурност ще свърши работа :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал нещо - аз тъкмо това казвам - че не става и не му върши работа - още по-малко му предлагам да си купува LG, нито да надхвърля бюджета... Целат беше да разбере, че и за повече пари няма да получи това което иска...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До 200 лева...миналата седмица взех една Nokia X2 с 5 мегапикселова камера. Доста по-добри снимки от предната ми Nokia с 2 мегапикселова, но не и идеални.

Редактирано от WildHorse (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.technomarket.bg/products/09053595/sony-dsc-w230b За този бюджет фотоапарат с 12 мегапиксела+4GB памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Nokia х2 има ли някакви екстри към камерата за снимаме на близко, на дълече и др такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Nokia х2 има ли някакви екстри към камерата за снимаме на близко, на дълече и др такива.

Ами има си увеличение, но то е цифрово, както при всеки GSM. Файда има само от оптичното увеличение, а доколкото ми е известно, то съществува само при фотоапаратите. Може и да греша, не съм се интересувал от камери на GSM. Така, че ако искаш увеличение, по-добре е да ползваш за тая цел някоя програма на компютъра си. Освен това, камерата има най-обикновени функции - светкавица(вкл., изкл., автоматично), баланс на бялото(лампа, флуористентна светлина, дневен режим и автоматично), ефекти (сепия, чернобяло и негатив). Не може да очакваш от GSM снимки с качеството дори на най-евтиния фотоапарат. Искаше Nokia с камера до 200 лева, затова ти казах за тоя модел, който взех преди седмица. Не разбрах точно за какво ще ползваш камерата на GSM-a. Ще снимаш текст, но какъв? Къде ще го четеш тоя текст. На компютъра или на GSM-a? Редактирано от WildHorse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами има си увеличение, но то е цифрово, както при всеки GSM. Файда има само от оптичното увеличение, а доколкото ми е известно, то съществува само при фотоапаратите. Може и да греша, не съм се интересувал от камери на GSM. Така, че ако искаш увеличение, по-добре е да ползваш за тая цел някоя програма на компютъра си. Освен това, камерата има най-обикновени функции - светкавица(вкл., изкл., автоматично), баланс на бялото(лампа, флуористентна светлина, дневен режим и автоматично), ефекти (сепия, чернобяло и негатив). Не може да очакваш от GSM снимки с качеството дори на най-евтиния фотоапарат. Искаше Nokia с камера до 200 лева, затова ти казах за тоя модел, който взех преди седмица. Не разбрах точно за какво ще ползваш камерата на GSM-a. Ще снимаш текст, но какъв? Къде ще го четеш тоя текст. На компютъра или на GSM-a?

На GSM-ма ще го чета.Трябва ми за училище.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На GSM-ма ще го чета.Трябва ми за училище.

Чете се, макар като увеличиш много да е малко размазано. Трябва като снимаш, да не движиш GSM-a. Другият вариант е да снимаш с фотоапарат и да качиш снимката на GSM. Не съм пробвал, но предполагам, че може по-лесно да се направи качествена снимка.

ПП: Сега пробвах да кача снимка от фотоапарата си на другата Nokia и се вижда идеално. Така, че ако намериш някой фотоапарат, спокойно може да снимаш с него и да качваш снимките на телефона. С телефона пада играчка, докато се направи качествена снимка.

Редактирано от WildHorse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.