Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва ми карта на централна европа , или следните държави България,Сърбия,Унгария,Хърватска,Словения,Австрия,Германия,Холандия и Турция, някои ако може да ми помогне щесам му благодарен, имам картите дето ми трябват но са стари от 2008-2009 искам даси кача наи новите но в чичо гугул нищо не можах да намеря, благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва ми карта на централна европа , или следните държави България,Сърбия,Унгария,Хърватска,Словения,Австрия,Германия,Холандия и Турция, някои ако може да ми помогне щесам му благодарен, имам картите дето ми трябват но са стари от 2008-2009 искам даси кача наи новите но в чичо гугул нищо не можах да намеря, благодаря предварително

Отивате на сайта и си ги купувате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да сиги купуваме , зелсам навигацията за 400 и кусур евро още в 2008г и ся пак да даваме по 50 60 долара излишни , просто ако има някои дето може да помогне да драсне а не излишни коментари мнениа и глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да сиги купуваме , зелсам навигацията за 400 и кусур евро още в 2008г и ся пак да даваме по 50 60 долара излишни , просто ако има някои дето може да помогне да драсне а не излишни коментари мнениа и глупости

а прочетохте ли правилата на форума? особено точка 2.10!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прочетох ги господине , незнам за кво се хвана но немисе спами излишно , извинявамсе може да затворите темата ако ви пречи :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прочетох ги господине...

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж тук в този форум.Направи си регистрация,има всичко.

....

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.