Премини към съдържанието
nat1

Рестартиране на компютъра

Препоръчан отговор

От известно време имам проблем с лаптопа-започна да се исключва сам,а на някои игри върви 10-15 мин и спира,а сега от 3-4 дни и се рестартира сам -показва ми син екран с някакви надписи,но не виждам нищо,става за секунди.Ако някои мойе да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време имам проблем с лаптопа-започна да се исключва сам,а на някои игри върви 10-15 мин и спира,а сега от 3-4 дни и се рестартира сам -показва ми син екран с някакви надписи,но не виждам нищо,става за секунди.Ако някои мойе да помогне

Малко по-конкретно, марка и модел на лаптопа, използвана операционна система, правена ли е профилактика на хардуера, някакви нови неща инсталирани ли са преди да започне да се проявява проблемчето?

Ако е Windows прочетете как се използва EventViewer и вижте дали там е записана някаква информация за проблема довел до рестарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моdel-tochiba,procesor-AMD Athlon[tm]X2Dual-Core QL-65 2.1GHz;RAM-4.00GB;Sistem type-64 bit;Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моdel-tochiba,procesor-AMD Athlon[tm]X2Dual-Core QL-65 2.1GHz;RAM-4.00GB;Sistem type-64 bit;Windows 7

а температурите как са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.