Премини към съдържанието
ubisoft

Need For Speed Shift 2 Unleashed - Всичко за играта!

Препоръчан отговор

Ето на какво попаднах днес!

Играта е излязла преди около 1/2 седмици мисля, но вече я има в ThePirateBay, напишете NFS Shift 2 в търсачката. Кажете си мненията за играта, ако някой вече я има. Аз в момента я тегля и реших да направя тема където да я обсъждаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, играта излиза днес за PC, a в Европа на 1 април. Поне това прочетох вчера. Вече излезе за X-BOX. Първите коментари са, че е по-реална от останите аркадни игри от поредицата NFS... Да видим. Вероятно утре вече ще се играе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Публикувано изображение

Производител : Slightly Mad Studios

Разпространител : Electronic Arts

Системни изисквания :

Минимални изисквания:

Processor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz / AMD X2 64 2.4 GHz

RAM: 2 GB

Video Card: 512 MB ATI HD 3XXX / NVIDIA GeForce 8XXX

DirectX:9.0c

HDD: 7 GB

Почувствайте какво всъщност означава Битката на пилотите в това несравнимо състезателно преживяване, улавящо физическото усещане да бъдеш зад волана при 200 мили/час. Плашещо автентична физика, очарователни нощни състезания и главозамайваща скорост, комбинирани с камера на каската, ви поставят в сърцето на екшъна. Почувствайте всяко ожулване, всяка неравност на пътя и се състезавайте яростно до самия финал.

Безпрецедентният състезателен реализъм от първо лице ви поставя директно на шофьорското място, за да изпитате вибрациите вътре в кокпита, реалистичните движения на главата на пилота и ударът при всяка шеметна катастрофа.

Истинско състезание - SHIFT 2 UNLEASHED предефинира жанра състезателен симулатор предлагайки автентична, динамична физика при катастрофа и невероятно детайлни автомобили, пилоти и писти от реалния живот.

Промяна в играта чрез Autolog – изведете геймплея си на следващо ниво с революционната система Autolog, която ви позволява да се свързвате и да споделяте онлайн с вашите приятели всичко, свързано със състезателната ви кариера – статус, снимки, видеоклипове и др. Приемете нови предизвикателства благодарение на ин-гейм активността на приятелите си.

Изумително дълбочина и разнообразие на кариерния режим – изберете път, който най-много подхожда на състезателния ви стил, отваряйте нови преживявания и предизвикателства, както и най-добрите пилоти в света в множество дисциплини, докато се стремите да станете световен шампион на FIA GT1 и европейски на GT3.

Персонализирайте автомобила си – превърнете най-елитните коли в нещо наистина свое с почти неограничени опции за персонализация.

СВАЛИ

СВАЛИ

СВАЛИ

Приятна игра !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз още снощи я свалих и намерих и крак. Играх я, но.. всеедно играя първата част на Shift-а. Няма разлика..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също не съм впечатлен. Пък и май повече си падам по underground-овете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами да я видим тая игра. Ако е като предната, ще се радвам много. А ако са поставили и нещо ново, още по-добре. Не знам, какво не и харесвате на предната. Преди 2-3 седмици почнах наново да я играя, но тоя път реших да се възползвам от опциите за настройки на автомобилите. Наистина страхотно е направен Shift 1, особено, ако човек се заиграе повечко с настройките. Недостатъците за мен бяха бъгът, който не винаги позволяваше при стартиране на някое състезание, да се ползват направените настройки за автомобила и трябваше рестарт и това, че не можеш да потренираш предварително на дадена писта, за да направиш настройки на колата. Защото има поредица от състезания, за които трябват различни настройки или дори различен автомобил. Освен това нямаше и опция за съхраняване на настройките или поне аз такава не намерих. Така всичко отиваше в небитието, като се премине към друга писта. Да видим тая как ще е. ПП: Първите ми впечатления са добри. Най-сетне някой да се сети, че не само детайлите на колата са важни, а и околната среда. Като цяло играта е малко по-тежка от Shift, но процесорът ми се товари на 100 %, като оставя картата да си почива. Ето още едно примерче за несъвместимостта на E6750 и GTX460. Що се отнася до геймплея, там нещата малко се различават от Shift, но определено са в правилната посока. Автомобилите се държат още по-реално и са избегнати излишните поднасяния при стъпване на бордюр или извън пътя, дори с изключени всички помощни системи - ESP и TC. Управлението с клавиатура е една идея по-различно от Shift, като има и плюсове и минуси. Плюс е, че вече колата не почва да танцува по пътя, ако направиш малка грешчица и по-лесно се изправя.Излизането от повечето завои е добро, но отново го има онова логаритмично управление, което кара колата да поднася при малко по-голямо задържане на клавиш при влизане в завой и опит за поддържане на правилната траектория. Така и не го оправиха това. Трябваше да се поучат от GRID и DIRT, как е по-добре да се направи управлението с клавиатура. При първия Shift някак си колата бе възможно да стой в завоите доста добре, ако се настрои. При тая игра все още не съм си играл с настройките, но те са доста и ръцете ме сърбят да изпробвам и тях. Предполагам, нещата ще станат много по-добре. Като цяло съм готов да мисля, че тая игра е най-добрата, излизала досега от поредицата NFS... Разбира се, не е коректно да я сравнявам с аркадните и събратя, а само с Pro Street и Shift.

Редактирано от WildHorse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като цяло, на мен не ми харесва, не заради играта, ами защото предпочитам игри с гонки в града, полицай и т.н.. Моята NFS e Undercover! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колеги, дайте малко помощ. Как да пусна играта на руски език? Не видях опция, с която се променят езиците, а уж съм инасталирал версия на руски език с английско озвучаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

WildHorse , приятелю , във всички руски версии е това :

Язык интерфейса: русский

Язык озвучки: английский + русские субтитры

няма ли някъде по менютата пускане на субтитри ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

WildHorse , приятелю , във всички руски версии е това :

няма ли някъде по менютата пускане на субтитри ???

Няколко пъти прерових менютата. Или е някъде скрито в началото, както предната Shift или се пуска по друг начин. Няма никаква опция за езици, а тая игра трябва да има няколко. Преди това бях инсталирал друга версия, но не изтрих сейвовете, след като я деинсталирах и инсталирах тая от руския сайт. Пак ми тръгна на английски от мястото, докъдето бях стигнал. Сега ще се поровя из инсталационната директория, та да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен играта не ми хареса, дори не можах да намеря настройките на графиката.Има много по-хубави NFS-та! Тази е бозичка за мен :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С оглед на това, че не съм пробвал shift, мисля да пробвам shift 2. Като гледах клипове сякаш е с енджина на Pro street.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доста по-добре е от Pro Street, що се отнася до управлението на колата. Спрямо предния Shift като че ли няма голяма разлика. Отначало се бях заблудил, защото бях свикнал с настройките на Shift, която играх преди няколко седмици. Не знам защо EA правят глупости като това, да променят менютата и клавишите. Открай време си променям 5-6 клавиша при всички рейсъри. Например скоростите винаги си ги слагам на Shift и Control, както бяха при...не се сещам вече коя NFS... Все пак не можах да намеря руския език. Не намерих и откъде се пускат субтитрите. В инсталационната папка и подпапката movie има субтитри на руски, но незнайно защо, не мога да ги стартирам при игра. Някакви идеи? Пробвах да изтрия сейва и да почна на чисто, но пак същата работа. няма настройки за език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нормално ли е на конфигурацията от профила ми и на Low и на High да ми върви с 10-15 ФПС ...>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами нормално е с тая видеокарта - GT240. Направи си проста сметка. Ако на High ти върви с 10 FPS и ако при смяна на LOW печалбата е 50 % примерно, играта ще ти върви с 15 FPS. разлика почти няма да забележиш, защото и в двата случая ще насича. Играта е тежка, дори за по-нови видеокарти. Например при мен върви с 40-60 FPS, когато се въртя сам на пистата, а когато се състезавам с противници, кадрите падат дори на 25 понякога. А съм с GTX460 и E6750. Не съм правил точни замервания на производителността при клок, но и при тая игра, както и при много други, клокът на видеокартата ми не влияе на кадрите. Това си личи и от натоварването и, което е в границите 60-80 %, а това натоварване се оказва недостатъчно, за да има някакъв ефект клокът. Процесорът има доста голяма роля, затова и играта върви незадоволително понякога. Сега ще си направя експеримент със смяна на детайлите и ще пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Къде са ми NFS-тата,като MOST WANTED и UNDERGRAUND http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Тоя шифт е по зле от предишния,много ръбеста ми се вижда !

Все тая,скоро ще си освободя харда от тази игра ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Къде са ми NFS-тата,като MOST WANTED и UNDERGRAUND http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Тоя шифт е по зле от предишния,много ръбеста ми се вижда !

Все тая,скоро ще си освободя харда от тази игра ;)

Аз я свалих, само заради сиийда.;-) Не ми допадат вече поредиците от NFS. Последната интрига беше NFS Carbon, оттам нататък се губи усещането от поредицата.

А и предпочитам да играя GRID пред сегашното NFS.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А ето и как върви играта с моята конфигурация - E6750 @ 3.2 GHz, 2 GB DDRII, Windows 7 32 bit. и видеокарта GTX460 768 MB на различни честоти. Направих по 3 тестови обиколки на Nurburgring Sprint. Там няма противници така, че кадрите са повечко.Освен това при всяко презареждане на пистата ме пускаше с различно метеорологично време - облаци, слънце...

HIGH детайли с включена ВС ( забравих да я изключа), видео 675/1800 MHz:

мин - 31, мах. - 59, средно - 48 FPS

HIGH детайли без ВС, видео 675/1800 MHz:

мин. - 36, макс. - 58, средно - 46.5 FPS

HIGH детайли без ВС, видео видео 900/2000 MHz:

мин. - 38, макс. - 72, средно 48.4 FPS

LOW детайли без ВС, видео 900/2000 MHz:

мин. - 52, макс. - 104, средно 69.4 FPS

LOW детайли без ВС, видео 675/1800 MHz:

мин. - 45, макс. - 99, средно 68.8 FPS

Както и предполагах, видеокартата тук се товари малко повечко като проценти, за разлика от писти, където има противници. Там явно изчаква процесора да си свърши работата, а от там падат и кадрите. Разликата между Low и High е дори под 50 % така, че е напълно нормално, когато играта върви с 10-15 FPS да не се забелязва видима промяна в кадрите. дали ще бъдат 10-15 или 14-20, няма голямо значение за възприятието на картината.

Редактирано от WildHorse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Crysis 2 върви с 25-30 кадъра на Medium.

Баси нфс-то ;д

Crysis II е доста по-лека от очакваното лично от мен. Има промени, които явно допринасят за това. Процесорът и видеокартата при мен се товарят над 90 %, което означава, че няма празно, както при други игри. Единствено при повечко противници, както може да се очаква, видеото почва да почива, изчаквайки двуглавия процесор. С един четириядрен не би трябвало да има тоя проблем. При Crysis заетата видеопамет е много малко. Рядко минава 500 MB при максимални детайли и 1280х1024. За сметка на това се ползва повече RAM памет. И при двете игри обаче, моя E6750 е ограничителното звено при много противници. Затова моята теза е, че по-добрият вариант е мощен процесор с по-слаба видеокарта, отколкото обратно. Разбира се, в идеалния случай за максимална производителност всичко трябва да е балансирано, но подобни ситуации рядко се срещат. Някой може да ме опонира, че игрите се играят с видеокарта, а не с процесор. Така е, но обикновено процесорът е ограничителят на минималните кадри. При мощен процесор, ограничителят ще бъде видеокартата, но тогава няма да има насичания. Просто ще има спадане в кадрите, но картината ще бъде мазна, което ще позволи игра и с малко кадри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, Инсталирах си играта играх си я стигнах до 10% и на следващия ден като пуснах играта започнах да имам проблеми с графиката. До преди това не съм имал проблеми и играта ми върви добре. Прикачвам скпийншотове за да видите проблема. Моля за съдействие.

post-239749-0-26296500-1305108828_thumb.

post-239749-0-66693400-1305108839_thumb.

post-239749-0-61994900-1305108857_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

Инсталирах си играта играх си я стигнах до 10% и на следващия ден като пуснах играта започнах да имам проблеми с графиката.

До преди това не съм имал проблеми и играта ми върви добре.

Прикачвам скпийншотове за да видите проблема.

Моля за съдействие.

Човече това са си артефакти.Причините за това са прегряване,лош драйвер,скапана памет на видеото,недостиг на ток на видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

при опит да стартирам играта на уиндоус 7 се появява това :

"this program can't continue because PhysXloader.dll is missing from your computer".

Има ли решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ATi (AMD) не поддържат технологията PhysX

нещо е омазано при инсталацията на играта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да,знам че не поддържа,но се съмнявам играта да е правена само за Нвидия потребители... Някъде мисля бях чел ,че можело да се инсталира,като нямало да работи,но така се избягвал този проблем,но не знам дали е така и изобщо от къде да го сваля.

Редактирано от gibson58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.