Премини към съдържанието
.............

Създаване на нов хард.

Препоръчан отговор

Здравейте, Днес ми се наложи да преинсталирам лаптоп с Уиндоус 7 за пръв път. Има само един хард 300 ГБ. Искам да го разделя на два (примерно и двата да са по 150ГБ). Понеже в инсталатора на Уиндоус 7 не видях опция за нов хард, реших, че ще мога да го направя с някоя от вградените програми в 7(или пък да изтегля някоя за тази цел) след като го инсталирам. Та, въпроса ми е - някой знае ли как става? Дори ако има опция в инсталатора на 7 ще го преинсталирам пак за да може всичко да е чисто.

Редактирано от Nikolov!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако намериш програма, с която да създадеш нов хард сигурно ще получиш нобелова награда най-малко. Създава се нов партишън на харда или разделяш съществуващото пространство на по-малки части. Можеш да използваш програма като Acronis, Partition Magic, те са подходящи и удобни за употреба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз искам програма с която може да се създаде нов хард,или направо с която може да се създава SSD :biggrin:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес ми се наложи да преинсталирам лаптоп с Уиндоус 7 за пръв път. Има само един хард 300 ГБ. Искам да го разделя на два (примерно и двата да са по 150ГБ). Понеже в инсталатора на Уиндоус 7 не видях опция за нов хард, реших, че ще мога да го направя с някоя от вградените програми в 7(или пък да изтегля някоя за тази цел) след като го инсталирам. Та, въпроса ми е - някой знае ли как става? Дори ако има опция в инсталатора на 7 ще го преинсталирам пак за да може всичко да е чисто.

В самата инсталация има опция за разделянето на харда на партишъни Редактирано от gogo19 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В самата инсталация има опция за разделянето на харда на партишъни

И къде по-точно е тя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За да разделиш диска наново , първо трябва да изтриеш старите дялове . Това се прави , когато по време на инсталацията избираш в кой дял да е о.с. . Когато ги изтриеш , излиза опцията за създаване . При тази процедура се изтрива всичката информация в диска . Успех :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.