Премини към съдържанието
webspliterr

Почстиване на газов пистолет.

Препоръчан отговор

Здравейте, някой може ли да ми кажеш след като разглобя газов пистолет и искам да го почистя всички части ли трябва да почистя и примерно смазва ли се някоя част? Общо взето, ако ми кажете всичко което трябва да знам в тая област ще съм благодарен имам предвид грижата за пистолет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако е от турските бракми-въобще не се занимавай да смазваш,може само цевта с шомполчето да изчистиш.Колкото за разглобяването-дай модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Турска бракма е за съжаление... Знам как да го разглобявам наложи ми се да разбера... както и да е blow magnum е модела. А иначе не трябва ли да изчистя всичката помия дето се е събрала от халостните, смисъл по другите места освен цевта? Мерси за бързия отговор.

Редактирано от webspliterr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Турска бракма е за съжаление...

Знам как да го разглобявам наложи ми се да разбера... както и да е blow magnum е модела.

А иначе не трябва ли да изчистя всичката помия дето се е събрала от халостните, смисъл по другите места освен цевта?

Мерси за бързия отговор.

Естествено, че трябва да почистиш навсякъде, където се е събрала мръсотия.

Не ми се вярва да ти харесва така омазан.

Това е необходимо поради хигиенни причини, а не защото непочистена цев ще блокира стрелбата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :cant believe: Колега, да не се стягаме за някоя банка ? :shake_puter::temperature:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да разчитам на тоя пистолет за такива работи ;)

Пукам с него халостни като ми е скучно та даже някой път и газови.

"Ken"

Абе не ми пречи изцапан, защото не бъркам в цевта като държа пистолета. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пълнителя с ръкавици ли го държиш ? Нали всичко се омазва с чернилка от халостните патрони. Отделно разни зрънца от пълнежа полепват по вътрешните части на пищова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да в интерес на истината ползвам ръкавици когато ползвам пистолета. ;) Не омазва нищо освен него си и мен, ако вадя пълнителя, а за това не ми трябва да го разглобявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.