Премини към съдържанието
tier

Малко тъп въпрос за система 5.1

Препоръчан отговор

Имам система 5.1 и наскоро си взех лаптоп. Въпроса ми е имали и ако има откъде мога да си закупя преходник за да мога да включвам системата към лаптопа :cant believe:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нямаше да е лошо да беше споделил какъв е лаптопа :cant believe:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За преходник ще кажат колегите. Моята система 5.1 има на суббуфера има вход за стерео сигнал от външен източник /AUX IN или LINE IN/ и става за свързване към лаптоп. Не си посочил модела на системата 5.1.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

лаптопа е acer aspire 5742g, системата е logitech x-530 :)

Следващият път като купуваш, да знаеш да не вземаш като това което имаш в момента.

Трябва ти топа лапа с TOS Link и такава Аудио система, тогава всичко си става безпроблемно!

Редактирано от EndlessPain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти схема за свързване. Ограденото с червено е кабел три стереожака/три стереожака. Понеже на лаптопа изхода предполагам е само един стереожак, връзваш само един от трите /изпробвай кой/. Няма да ти свирят всичките колони. Гледай да свирят суббуфера и предните /front/.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С тоя лоджитек не идва ли един преходник от трите му стерео жака към един? Може и да го няма, не слагат на всички модели. Груб вариант:

Публикувано изображение

С два такива преходника. Слагаш на единия две от буксите, бучваш го във втория и добавяш третата букса, ръчкаш в лаптопа. По културно и да си го направиш с три женски 3,5мм жака и един мъжки 3,5мм и малко кабел. Така ти се гарантира здравина, а и няма да натежава на лаптопа. Преди няколко години бях правил такова нещо за клиент, точно за някакъв лоджитек.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.