Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Благоадря

Редактирано от The Man Of Steel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До тук не виждам нищо притеснително...и все пак :

Изтеглете ComboFix от тук или тук и го запазете на десктопа си.

• Изключете вашата антивирусна и антишпионска програма, обикновено това става чрез натискане на десния бутон на мишката върху иконата на програма в системния трей.

Бележка: Ако не можете я спрете или не сте сигурни коя програма да изключите, моля прегледайте информацията от този линк: How to Disable your Security Programs

• Стартирайте Combo-Fix.com и следвайте инструкциите.

Бележка: ComboFix ще се стартира без инсталирана Recovery Console.

• Като част от неговата работа, ComboFix ще провери дали Microsoft Windows Recovery Console е инсталирана. Предвид бързо развиващия се зловреден софтуер е силно препоръчително да бъде инсталирана преди премахването на зловредния софтуер. Това ще Ви позволи да влезете в специален recovery/repair режим, който ще ни позволи по-лесно да решите проблем, който би могъл да възникне при премахване на зловредния софтуер.

• Следвайте инструкциите, за да позволите на ComboFix да изтегли и инсталира Microsoft Windows Recovery Console. В един момент ще бъдете попитани дали сте съгласни с лицензното споразумение. Необходимо е да потвърдите, че сте съгласни, за да инсталирате Microsoft Windows Recovery Console.

** Забележете: Ако Microsoft Windows Recovery Console е вече инсталирана, ComboFix ще продължи към процеса по премахване на зловредния софтуер.

Публикувано изображение

След като Microsoft Windows Recovery Console е инсталирана, използвайки ComboFix, Вие ще видите следното съобщение:

Публикувано изображение

Изберете Yes, за да продължи сканирането за зловреден софтуер.

Когато процесът приключи успешно, инструментът ще създаде лог файл. Моля, включете съдържанието на C:\ComboFix.txt в следващия Ви коментар в тази тема.

Бележка:

• Моля, не движете мишката, докато ComboFix работи. Това може да наруши процеса на работа.
    • ComboFix ще нулира всички настройки на Microsoft Internet Explorer, включително да направи IE браузър по подразбиране.
    • ComboFix ще изключи autorun функцията на ВСИЧКИ CD, Floppy и USB устройства, за да помогне при премахването на зловредния софтуер и Ви защити от бъдещи вируси/заплахи, които поразяват чрез autorun. Ако това е проблем за вас - моля, уведомете ме.
    • ComboFix ще изключи вашата интернет връзка. Интернет връзката ще се възстанови автоматично, преди ComboFix да завърши процеса на работа. При проблем, той ще прекрати интернет връзката. За да възстановите интернет връзката си, рестартирайте компютъра си.
    • В случай на проблем с ComboFix, той може да създаде лог файл. Моля, включете съдържанието на C:\BUG.txt в следващия Ви коментар в тази тема.

Работата на ComboFix, може да отнеме до 20-30 минути, за да завърши, моля имайте търпение.

Моля, не прикачвайте лог файла/овете от програмата, а го/ги копирайте и поставете в следващия Ви коментар в тази тема.

=====>>>============>>>===============>>>==============>>>>==============>>>==================>>>>======

Един въпрос : това IP познато ли ви е..? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещата изглеждат наред..!Няма причини да се страхувате..!:whist:

Деинсталирай Комбофикс така:

1.Натиснете Start ==> Run ==> въведете командата Combofix /Uninstall ==> OK

Публикувано изображение

2.Изтеглете OTCleanIt или от тук,стартирайте и натиснете Clean up

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Накрая и аз да кажа няколко думи -The Man Of Steel,изключително ми е неприятно и съм изумен от отношението ви към екипа на Kaldata HJT TEAM.На вас май ви е навик или липса на всякъкви етични норми да оставяте незавъешени ваши теми и да изразявате някъкво пренебрежение и липса на всякъква благодарност към човека който ви помага отделяйки от личното си време,напълно на доброволни начала и съвсем безплатно.Мисля че сме заслужили поне едно ''благодаря''..!Пример:

Съмнения за зловреден софтуер

Проблем вирусии

Бързо помощ!

Като прибавим и днешната ви тема ...кажете ми къде сте казали поне едно ''благодаря''..?Оставям на вас да си правите изводи..!Но мисля че нито аз нито който и да е член на екипа е заслужил такова отношение..!Лека вечер..!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.