Премини към съдържанието
samkata

Проблем с мишката

Препоръчан отговор

Здрасвейте! Напоследък нещо мишката ми започна да забива и си помислих, че си заминава, но сложих друга и тя започна да забива.Сложих трета и тя така работи и изведнъж спира и като я раздвижа пак тръгва(Или по-скоро забавя движение за секунда и пак си продължава нормално).Проблема е че не знам дали е от компютъра проблема или от мишките.Баща ми не се оплаква от нито една от тях(На другия компютър), но пък аз съм геймър и се усеща повече, а и когато аз ги пробвах на другия компютър пак сякаш не забиваха. Едната мишка е безжична с USB и лазерна, другите две са с кабел(едната лазерна,а другата с топче) и влизат в буксата за мишка, така че едва ли е от буксите.Старички са и трите(Безжичната на 3,другите на по над 5) и никоя от мишките не иска драйвър, но възможно ли е да бъде от компютъра/уиндоуса?С уин7 съм.До скоро работеше нормално тази, която ползвам, но за другите не знам дали от сега не работят или от отдавна. Много моля за помощ!

Редактирано от samkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ти прочете ли правилата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ти прочете ли правилата?

А ти?Прочети 2.9, а после ми кажи кое не съм спазил аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да възможно е да е от Windows-ът ти. Ами с вирусите как си? Проверявал ли си се скоро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да възможно е да е от Windows-ът ти. Ами с вирусите как си? Проверявал ли си се скоро?

Току-що, но бърза проверка и нямаше нищо.Като си лягам ще пусна пълна проверка.А уиндоуса е на 2-3 седмици.Преинсталация ли ще е нужна или има начин да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А ти?Прочети 2.9, а после ми кажи кое не съм спазил аз.

Въпросът ти може да бъде зададен за всеки един компютър и ОС, само че не става известно нито какво е едното, нито другото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпросът ти може да бъде зададен за всеки един компютър и ОС, само че не става известно нито какво е едното, нито другото.

Какво значение има какъв е комютъра?Този проблем не зависи от марката на харуера, а евентуално от нещо станало впоследствие с този хардуер(Не говоря за мишката, а изобщо компютъра).А относно уиндоуса - да него съм изпуснал да напиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тези мишки драйвери имат ли?

Не.Обикновенни мишки без драйвери и без допълнителни работи.Само безжичната има допълнителни копчета, но пак не иска драйвър.Честно казано мишка на която да и трябва драйвър не см виждал, той просто ми трябва ако искам да променям функциите на бутоните, но за самата работа не ми трябва.Аз вече съм почти сигурен, че е от компютъра и ще пусна антивирусната да сканира цяла вечер като си лягам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не.Обикновенни мишки без драйвери и без допълнителни работи.Само безжичната има допълнителни копчета, но пак не иска драйвър.Честно казано мишка на която да и трябва драйвър не см виждал, той просто ми трябва ако искам да променям функциите на бутоните, но за самата работа не ми трябва.Аз вече съм почти сигурен, че е от компютъра и ще пусна антивирусната да сканира цяла вечер като си лягам.

Нищо не пречи да потърсиш в сайта на производитела,дали има такива за твойте мишки.Драйверите са Майкрософтски вградени.Драйвера е и за връзка между Хардуера и ОС.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо не пречи да потърсиш в сайта на производитела,дали има такива за твойте мишки.Драйверите са Майкрософтски вградени.Драйвера е и за връзка между Хардуера и ОС.

Мисля, че вече казах, че не иска драйвър.Не съм казал МАЙ не иска, а казах не иска.Май тук никой няма да помогне..особено хора които не четат.Също така бях казал, че и преди работеше перфектно т.е не е нужно да я пояснявам нещо за драйвърите..щом веднъж е работела мишката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.