Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sweety234

помощ!Намокрих си телефона

Препоръчан отговор

здравейте на всички във форума!

Преди малко телефона ми падна в една локва http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif /модела е Samsung J600/.

изключих го и му свалих батерията,обаче видях,че едини ми сензор съвсем е отказал,а останалите от време на време.

Моля ако някой е имал същия проблем да сподели.

Всяко мненияе ще ми бъде от полза.

Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Преди малко телефона ми падна в една локва http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif /модела е Samsung J600/.

изключих го и му свалих батерията,обаче видях,че едини ми сензор съвсем е отказал,а останалите от време на време.

Мерси предварително

На сервиз! И редактирайте заглавието си. Без "помощ". А накрая прочетете и правилата на форума. Регистриран потребител, трябва да е наясно какво се изисква. А сте приели условията и затова сте се и регистрирали. Значи че...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един Алкател, който изкара пълна програма в пералнята. Разглобих го доколкото успях, издухах го няколко пъти със сешоар, оставих го няколко дена разглобен, като периодично го продухвах и после го сглобих. Работи си вече три месеца без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси предварително

Незабавно го изключваш. Най-малкото се разглобява напълно и се почиства със спирт. Примесите във водата може да съдействат за окисляването на печатната платка и някой ден просто ще спре да работи...

Най-добре в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай го в един буркан с ориз за 24-48 часа и батерията отделно от телефона,ако след това не пали.. на сервиз..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...