Премини към съдържанието
zeziok

wordpress помощ?

Препоръчан отговор

Здравейте, който има желание може да ми помогне с каквото може. Имам основни познания в областта и съм си инсталирал тази система , но немога си намеря подходящите теми и плъгини за да осъществя идеята си. Ето няколко въпроси: 1. Как един темплейт да си вмъквам совствено лого и да правя корекций по дизайна или да си зглобя собствен? (знам къде са имидж файловете , но имам разминаване с цветовата система). 2. Как да си направя рубрика на първата страница с ротиращи се публикаций , и рубрика " последно добавени " . 3. Как да си направя меню тип "дърво" - с подменюта. 4. Как да си направя тип " iframe " отваряне на друга страница , но в моята (излиза един фиксиран прозорец с място за отказ и в него и желаната страница) 5. Как да премахна надписа " създадена с wordpress " 6. Който има желание може да ми предложи полезни и лесни за настройка плъгини. Предварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.