Премини към съдържанието
Viiipeer

Сервиз в Пловдив за лаптопи?

Препоръчан отговор

Предстои ми да дам един лаптоп, който е купен 2006-та и досега не му е правена профилактина. Лаптопа е Sony Vaio, но това няма значение де. Та колко горе-долу ще излезе да се почисти и да се смени термопастата на процесора и видеото? И най-вече в кой сервиз да го дам? P.S. И колко да очаквам да ми вземат?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предстои ми да дам един лаптоп, който е купен 2006-та и досега не му е правена профилактина. Лаптопа е Sony Vaio, но това няма значение де. Та колко горе-долу ще излезе да се почисти и да се смени термопастата на процесора и видеото? И най-вече в кой сервиз да го дам?

P.S. И колко да очаквам да ми вземат?

P&P евентуално, но най-добре да се изпрати до оторизиран сервиз (Pan, IT-Service)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

P&P евентуално, но най-добре да се изпрати до оторизиран сервиз (Pan, IT-Service)

Това нищо не ми говори, проверих в Google, няма информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, Христос Воскресе! Ето го и въпросния модел - Sony Vaio VGN FJ1S. Отворил съм Speed Fan, но понеже няма сензори за скоростта на вентилатора, пише само натоварване на процесора и температури на харда и процесора. В момента е сложен на бюро и самия лаптоп издава " виещ " шум, при температура 64 градуса (стигало е и 72), н натоварването на процесора е почти 0 или 3%. Според мен не е нормално. Лаптопа е на сестра ми и сега понеже си идва в БГ, ми го донесе понеже в Англия ще и одерат кожата, въпроса е в една фирма ми искаха 35лв, но ми казаха че или ще се оправи, или не, което малко ме "притесни". Вие какво мислите? Дали, ако го отворят и му сменят пастата, ще се оправи, понеже според мен не е нормално при копиране на файлове, да шуми като изстребител... :wors: Интересното е , че непрекъснато издава този звук, само когато го държа известно време във въздуха, тогава спира и то за малко...

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.