Премини към съдържанието
simens123

ESET Smart Security за 3 месеца [неработеща]

Препоръчан отговор

ESET Smart Security за 3 месеца

Отива се На този адрес чрез Англйско прокси.Запълваме формулярите на страницата,като !!! Promotion Code: COMPACT90/Промоционалния код най отдолу на страницата/.Пощата която използвате трябва да е .com.Изпращат ви писмо Email Validation със адрес чрез който да потвърдите пощата си.Потвърждавате като натискате дадения адрес и след минута получавате нов и-мейл:

Licence Information

Product: ESET Smart Security Home Edition

Number of computers: 1

Expiry date: 28/06/2011

Username: EAV-4.....

Password: 5a4.......

Проверено работи!!!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ESET Smart Security за 3 месеца

Отива се На този адрес чрез Англйско прокси.Запълваме формулярите на страницата,като !!! Promotion Code: COMPACT90/Промоционалния код най отдолу на страницата/.Пощата която използвате трябва да е .com.Изпращат ви писмо Email Validation със адрес чрез който да потвърдите пощата си.Потвърждавате като натискате дадения адрес и след минута получавате нов и-мейл:

При мен не работи.. Каквото прокси и да ползвам след като натисна Submit ми изписва,че имало греша..че вече съм искал триал версия на този продукт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен не работи.. Каквото прокси и да ползвам след като натисна Submit ми изписва,че имало греша..че вече съм искал триал версия на този продукт...

За намиране на Прокси ползвам това Публикувано изображение от Справочник за откриване на прокси сървъри.Всичко друго е описано.Преди минути получих 2 кей за нода /ESS home/за 3 месеца.Работи!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Промоцията е вече неработеща!!! Да се закрие темата.

Потвърждавам

The Promotion has expired

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.