Премини към съдържанието
pav4o01

Препоръка за добро лепило

Препоръчан отговор

Здравейте :eek: Счупи ми се подлакътника на стола, пластмасов е и се е пукнал точно, където има болт, който захваща подлакътника към самият стол. Искам да го залепя, но Loctite и подобни лепила не ми вършат работа, защото не издържат на тежестта, когато седна на стола. Гледам в нета лепила Bison, някой има ли опит с тях?

post-88647-0-97756900-1301501478_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само с лепило няма да стане според мен. Помисли главно за някаква планка, разположена от вътрешната страна... http://store.picbg.net/pubpic/BB/5F/d3f636cebc8bbb5f.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аха, и да я захвана с болта и лепило между пластмасовите части? Благодаря за предложението :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да "побългарено" . Ако столът е скъп и няма да го сменяш скоро, можеш да подсилиш бъдещата концепция с 4 малки болта (преминаващи през пластмасата и планката, с главите навън)... или нещо от сорта. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте :baby: Счупи ми се подлакътника на стола, пластмасов е и се е пукнал точно, където има болт, който захваща подлакътника към самият стол. Искам да го залепя, но Loctite и подобни лепила не ми вършат работа, защото не издържат на тежестта, когато седна на стола. Гледам в нета лепила Bison, някой има ли опит с тях?

Нали знаеш че държи стола цял?

При мен също се счупи(скъса), отидох при първия дърводелец и ми изряза 2-та "бумеранга" от шперплат, след което една боя и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.