Премини към съдържанието
7on1

За музика ..

Препоръчан отговор

Как да си подредя музиката: 1.Нямам много различни стилове на музика (4-5)значи няма да е по стилове 2.През ден си дърпам музика и като направя 8-10песни нови ии десктопа се пълни ии прая една папка с някво име и после ги складирвам ...Как сте си я подредили вие ..??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не свалям нищо директно на десктопа, а още преди да започна свалянето, създавам папка с достатъчно подсказващо име, в която ще се записват файловете. Тези папки са подредени по име на артист/група с подпапки заглавия на албуми. Ако са отделни песни се записват в подпапки с име на стил, които са в главни папки за българска и чуждестранна музика.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не свалям нищо директно на десктопа, а още преди да започна свалянето, създавам папка с достатъчно подсказващо име, в която ще се записват файловете.

Тези папки са подредени по име на артист/група с подпапки заглавия на албуми.

Ако са отделни песни се записват в подпапки с име на стил, които са в главни папки за българска и чуждестранна музика.

и аз така :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моята папка за музика стои на десктопа и се казва HAIDUK RECORDS.

Вътре живеят още много папки-гръцка,българска,поп фолк,румънска,сръбска,инструментали,готик...

Всичко си отива където трябва,когато тегля

:blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам папка музика и в нея имам подпапки с жанрове музика и като си пусна AIMP-a отварям всички папки и така е много лесно избирам си папката с определения жанр и так си намирам песента :)

Eто примерче

Публикувано изображение

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен музиката ми е в дял D: . Също така не я сортирам защото не слушам много видове музика и така ми е по-лесно да си намирам песните с уинампа . Песните ги свалям директно в папката ми с музика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не свалям нищо директно на десктопа, а още преди да започна свалянето, създавам папка с достатъчно подсказващо име, в която ще се записват файловете.

Тези папки са подредени по име на артист/група с подпапки заглавия на албуми.

Ако са отделни песни се записват в подпапки с име на стил, които са в главни папки за българска и чуждестранна музика.

aма тва с някоя програма ли го правиш или си играеш докато не подредиш всяка една..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

aма тва с някоя програма ли го правиш или си играеш докато не подредиш всяка една..

Без програма е,това е в ОС-то (Операционната Система)-

My Documents - New Folder - това означава Нова папка,можеш да си я кръстиш както си искаш.

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Без програма е,това е в ОС-то (Операционната Система)-

My Documents - New Folder - това означава Нова папка,можеш да си я кръстиш както си искаш.

:cool:

ии сега ще ме учиш как да създавам папка ли :speak::lol6::wors::nono::hush: иначе ОК :P

Аз имам папка музика и в нея имам подпапки с жанрове музика и като си пусна AIMP-a отварям всички папки и така е много лесно избирам си папката с определения жанр и так си намирам песента :P

Eто примерче

Публикувано изображение

AIMP-a e много добра програма ама за мене има голям недостатък .. няма Global Hotkeys :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ии сега ще ме учиш как да създавам папка ли :) :) :):nono::hush: иначе ОК :P

AIMP-a e много добра програма ама за мене има голям недостатък .. няма Global Hotkeys :)

Ми питаш-обяснявам бре иии

:P

А аз признавам само KMPlayer

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.