Премини към съдържанието
fresh``

Търся универсална програма за ТВ тунер

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам вграден ТВ тунер на компютъра, но за съжаление официалната му програма не работи на Windows 7. И по този повод искам някой да ми препоръча някоя универсална, с която да мога отново да го ползвам (също да има и функция за запис от телевизията)?

Редактирано от fresh`` (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам вграден ТВ тунер на компютъра, но за съжаление официалната му програма не работи на Windows 7. И по този повод искам някой да ми препоръча някоя универсална, с която да мога отново да го ползвам (също да има и функция за запис от телевизията)?

Къде си написал модела на тунера? В подписа ми има правила за постване. Ще ги прочетеш и тогава ще си задаваш въпросите. Няма да питаме всеки, кой какво има на компютътра или в него!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся универсална програма за ТВ тунер...

Универсална програма за TV тунер под Windows няма. Има различни опити, които са близки до поносимото. В случаят модела е от съществено значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се, помислих, че модела не е от значение. Иначе е ASUS TV FM CARD

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се, помислих, че модела не е от значение. Иначе е ASUS TV FM CARD

Публикувано изображение

отново не си дал това което което трябва :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

отново не си дал това което което трябва :angry:

Е, само това пише на кутията, кво още да дам? Ето ти снимки на цялата кутия, виж каквото е необходимо: http://dox.bg/files/dw?a=1268c49b77

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има някои плейъри, които поддържат тунери. Примерно Pot Player който аз използвам има настройки за тв, но не мога да ти кажа какви са възможностите му, тъй като не разполагам с тунер и не съм използвал тези му функции. Може да го пробваш, предполагам, че и други универсални плейъри ще поддържат подобни функции. Може да пробваш и някой от драйвер паковете, случайно може и да имат някой драйвер за твоя модел- примерно този driver pack solution. Успех.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има някои плейъри, които поддържат тунери. Примерно Pot Player който аз използвам има настройки за тв, но не мога да ти кажа какви са възможностите му, тъй като не разполагам с тунер и не съм използвал тези му функции. Може да го пробваш, предполагам, че и други универсални плейъри ще поддържат подобни функции.

Може да пробваш и някой от драйвер паковете, случайно може и да имат някой драйвер за твоя модел- примерно този driver pack solution.

Успех.

Благодаря ти, само, че нещо не мога да я наглася. Но пробвах с KMplayer и каналите тръгнаха без проблем, единствено е това, че няма никакво аудио? И от половин час се ровя в настройките, но нищо не става. Някой да има идеи как да го наглася?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема е в липсата на драйвери за 7-ца а не в самата програма. Би следвало да запали със всеки плейер който поддържа Филипс чипове, предполагам, че картата е следната - цък Ако драйверите за виста от сайта им се инсталират и работят - цък може да се пробва с най-доброто - цък

Или смяна на уин-а или на картата, така стоят нещата за съжаление, успех все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.