Премини към съдържанието
L&B

Търся програма за изгасяне на монитора !

Препоръчан отговор

Проблема ми,с изгасянето на монитора не се разреши,за това реших,някаква програма да му инсталирам,за да може да се изключва примерно след 45 мин. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а не може ли просто компютърът ти да заспива какъв е този проблем не съм запознат иначе малко по късно ще дам една програма която обаче кара компа да се изключва или да върши определено нещо а може би и изкл на монитор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има една програма.Дърпа щепсела на монитора в определено време.

Но за сега можеш да опиташ с това Тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никои ли не знае такава програма Със XP съм ! Преинсталиран е преди 2-месеца,мислих,че ще се оправи след преинсталацията това но не се оправи - за това търся такава програма да може да му напомня,че трябва да се изгаси ?! Имал съм и случаи когато изгасне и след 5 мин. се включва :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никои ли не знае такава програма

Със XP съм ! Преинсталиран е преди 2-месеца,мислих,че ще се оправи след преинсталацията това но не се оправи - за това търся такава програма да може да му напомня,че трябва да се изгаси ?! Имал съм и случаи когато изгасне и след 5 мин. се включва :speak:

Изключи си мишката от кабела и виж дали пак ще ти се включва :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що не ползваш уиндолската прог.Нормално е кат размърдъш мишката да ти се пуска.Стандартно е зададено да се гаси на 15 мин. Така,че или го намаляваш или си чакаш 15 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изключи си мишката от кабела и виж дали пак ще ти се включва :cool:

Вчера го пробвах този номер и пак същото !

Що не ползваш уиндолската прог.Нормално е кат размърдъш мишката да ти се пуска.Стандартно е зададено да се гаси на 15 мин. Така,че или го намаляваш или си чакаш 15 мин.

Ясно е,че като се размърда мишката ще се пусне но на мен ми трябва в определеното време (30 мин.)да се изгаси - и на други мин. съм пробвал не става !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.