Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дори незнам откъде е дошла тая програма.След пускането на пц се появава почва да сканира и тотално прецаква системата, никъде неможе да се влиза, чака се по 10 минути за старт менюто. През 2 минути изкарва съобщения и няма опции кенсъл, само ок след което се пуска програмата. Проблема е че при опит да я деинсталирам ми иска ключ, а за да го взема трябва да им пратя мейл с причината.Чудно ми е дали ще има някакви спам съобщения и има ли някакъв начин да я махна без този код :yanim: Нищо неможе да се прави постоянно излизат съобщения за "уж" вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дори незнам откъде е дошла тая програма.След пускането на пц се появава почва да сканира и тотално прецаква системата, никъде неможе да се влиза, чака се по 10 минути за старт менюто. През 2 минути изкарва съобщения и няма опции кенсъл, само ок след което се пуска програмата. Проблема е че при опит да я деинсталирам ми иска ключ, а за да го взема трябва да им пратя мейл с причината.Чудно ми е дали ще има някакви спам съобщения и има ли някакъв начин да я махна без този код :yanim:

Нищо неможе да се прави постоянно излизат съобщения за "уж" вируси.

пуснете тема тук: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=137

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може и да не влиза в болница,заради елементарна пъпка,която се премахва с тампон памук... http://lmgtfy.com/?q=how+to+remove+AntiVirus+AntiSpyware+2011

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може и да не влиза в болница,заради елементарна пъпка,която се премахва с тампон памук... http://lmgtfy.com/?q=how+to+remove+AntiVirus+AntiSpyware+2011

Не се знае колко е дълбока пъпката и дали при неправилно почистване няма да се инфектира и да гнояса. По-добре такива процедури да се извършват от квалифициран персонал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се знае колко е дълбока пъпката и дали при неправилно почистване няма да се инфектира и да гнояса. По-добре такива процедури да се извършват от квалифициран персонал.

O,даа!И към "квалифициран" може без свян да се добави "титулован"!Много ще ми е интересно,да си направите във въпросния раздел една статистика,колко са отказалите се след първите 2 поста на "титулованите" "квалифицирани" "башмайстори"...(нищо лично).

Защо направо не предлагате да си инсталват един Team Viewer и директно да чистите?!Така ще изглеждате още по-магически божествени... ;)

Редактирано от galin59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

O,даа!И към "квалифициран" може без свян да се добави "титулован"!Много ще ми е интересно,да си направите във въпросния раздел една статистика,колко са отказалите се след първите 2 поста на "титулованите" "квалифицирани" "башмайстори"...(нищо лично).

И колко са се отказали ? (съвсем незначителен брой).

Това е световна практика и е коментирано много пъти вече. Натам е бъдещето така, че свиквай/те.

Самите инструкции са елемнтарни и за да се откажеш или за да не се справиш трябва да си супер неграмотен или да пускаш компютъра за първи път.

Всеки си решава - в края на краищата да са внимавали къде цъкат и какво свалят. Оказаната помощ е съвсем безплатна и безкористна - кой ще се възползва от нея обаче си е въпрос на личен избор ! (нищо лично).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Делкате ми постовете "още във въздуха",таа имах предложение,направо да им предлагате на заблудените кокошчици,да им инсталирате Team Viewer и да чистите дистанционно.Така ще сте още по-магически божествени ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Делкате ми постовете "още във въздуха",таа имах предложение,направо да им предлагате на заблудените кокошчици,да им инсталирате Team Viewer и да чистите дистанционно.Така ще сте още по-магически божествени

Завърши и ти някоя школа за компютърна сигурност (ако ти е по силите) и добре дошъл при нас...дотогава обаче гроздето е високо и киселее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Темата е изчерпана и се затваря. Автора си е отворил съответната тема на подходящото място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.