Премини към съдържанието
FunzRuthless

Проблем с батерия на лаптоп!

Препоръчан отговор

Здравеите, Имам проблем с Батерия на лаптоп Toshiba Satellite L500-14X , Имам лаптопа от 10 месеца и батерията винаги е била екстра но днеска се пробвах да си включа лаптопа без батерията и неможах...включих го с помоща на зарядното...и видях че долу не ми светят малките неща за батерията и за живота и :"( прецакана ли е ? има ли начин да се поправи и нова колко ще ми струва? И освен това почти винаги съм го държал с зарядното.. Моля да помогнете :P И си седи на "10% available (plugged in,not charging) ""

Редактирано от FunzRuthless (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравеите,

Имам проблем с Батерия на лаптоп Toshiba Satellite L500-14X , Имам лаптопа от 10 месеца и батерията винаги е била екстра но днеска се пробвах да си включа лаптопа без батерията и неможах...включих го с помоща на зарядното...и видях че долу не ми светят малките неща за батерията и за живота и :"( прецакана ли е ? има ли начин да се поправи и нова колко ще ми струва? И освен това почти винаги съм го държал с зарядното.. Моля да помогнете :( И си седи на "10% available (plugged in,not charging) ""

Я пак разкажи какво си направил? Без батерия и зарядно е нормално де не го включиш :speak:

Като го включиш само със зарядното е нормално да ти показва, че е на мрежово захранване и да не ти показва състоянието на батерията - т.е. да не се виждат "онези неща" за батерията там долу до часовника :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно така брато...

За да си провериш батерията, а и за да я пораздвижиш не е лошо от време на време да откачаш зарядното и да работиш до пълното изтощаване на батерията, след което да я заредиш до 100%. По времето, за което се изтощава, може да се разбере дали все още има живот в нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.