Премини към съдържанието
narc0_boy

Проблем с лаптопа ми

Препоръчан отговор

Здравейте Днес се получи много странен проблем с лаптопа ми до сега никога не ми се е случвало такова нещо. Когато заспи не може да се пусне от никъде заспал си е и не помръдва, махам му батерията слагам я и го пускам и всичко си е ОК но когато заспи отново пак не мога да го пусна много е странно. Някои може ли да ми помогне дали има нужда от прейнсталация ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте

Днес се получи много странен проблем с лаптопа ми до сега никога не ми се е случвало такова нещо. Когато заспи не може да се пусне от никъде заспал си е и не помръдва, махам му батерията слагам я и го пускам и всичко си е ОК но когато заспи отново пак не мога да го пусна много е странно. Някои може ли да ми помогне дали има нужда от прейнсталация ?

първо тест на HDD, вируси и RAM, проблема може да се дължи лош/и сектор/и... и после да се прави преинсталация на ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

първо тест на HDD, вируси и RAM, проблема може да се дължи лош/и сектор/и... и после да се прави преинсталация на ОС

Сега се оправи но се пуска само с мишката като я натисна а преди което и да е копче от калвиатурата като настисна и се включваше а сега не е така. . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.