Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да ви се похваля днес си купих ето този лаптоп http://www.navibg.com/product.php?id_product=47. Не гледайте цената в Метро е на промоция 718 лева. Кажете мнение :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и дано не ти се разваля. Само че това "ГЕЙМЪРСКИ ЛАПТОП НА СТРАХОТНА ЦЕНА" - не го разбрах, откога G310 мина към геймърските видеокарти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и дано не ти се разваля.

Само че това "ГЕЙМЪРСКИ ЛАПТОП НА СТРАХОТНА ЦЕНА" - не го разбрах, откога G310 мина към геймърските видеокарти?

И аз незнам , не съм го взел за игри :dollars:

Гледам много се оплакват от тъчпада по другите форуми, вярно ли е ?

Еми аз не съм от оплакващите. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля днес си купих ето този лаптоп http://www.navibg.com/product.php?id_product=47. Не гледайте цената в Метро е на промоция 718 лева. Кажете мнение :)

За тези пари в момента няма по изгодно, макар че процесора ти не е такъв - на Метров-ските лаптопи е Intel Pentium Dual Core P6100, 2.0 GHz, но това не е проблем. Дано да е стабилна машинката. Не го мъчи със сериозни игри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари в момента няма по изгодно, макар че процесора ти не е такъв - на Метров-ските лаптопи е Intel Pentium Dual Core P6100, 2.0 GHz, но това не е проблем. Дано да е стабилна машинката. Не го мъчи със сериозни игри!

Няма , аз не съм геймър по принцип играя Football Manager и Pro Evolution Soccer, но и време не остава за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.