Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гледайки една обява в калдата за луксозни бизнес апартаменти се запитах какво е лукс за хората...та питам: какво е лукс или луксозен апартамент/къща за ВАС?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е доста разтегливо понятие ! Но в един апартамен ако има затворени едни половин милка евро за мене ше е лукс, а според Бил Гейт ще е някаква дупка.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е доста разтегливо понятие !

Но в един апартамен ако има затворени едни половин милка евро за мене ше е лукс, а според Бил Гейт ще е някаква дупка.

Бе мани го тоя Гейтс-дай за нас да е лукс,ама как

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бе мани го тоя Гейтс-дай за нас да е лукс,ама как

:)

Аве мани го, мани го ама ако се свърже с теб на Л.С. с покана за щатите под друг ъгъл ще ти се видят нещата.
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

/ .... /

какво е лукс или луксозен апартамент/къща за ВАС?

У дома ...

там където съм обичана, там където е топлината и аромата на любимия човек, там където са красивите ми спомени ...

Публикувано изображение

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лукс е навсякъде, където се чувстваш добре :):yanim:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има разлика между луксозен и уютен дом. Този дом, който ви харесва и се чувствате добре в него би бил уютен. Може да е обзаведен с мебели и техника на 30 години, но на вас да ви харесва. В този случай няма да е луксозен, а уютен. Луксозността идва от стила на обзавеждането, техниката, разположението и разни други фактори.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледайки една обява в калдата за луксозни бизнес апартаменти се запитах какво е лукс за хората...та питам: какво е лукс или луксозен апартамент/къща за ВАС?

мижи да те лъжа- а иначе интелигентни богати съседи, частна улица в частен квартал,строено от западно германци с английски и немски материали, на 2 километра от летище за хеликоптери с които да отскачаш до София когато се наложи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аве мани го, мани го ама ако се свърже с теб на Л.С. с покана за щатите под друг ъгъл ще ти се видят нещата.

Ми да пише бре-ама не ми пише ъфф

:idea:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Луксозно е нещо,което не е необходимо за да живееш нормално.

Редактирано от Moira (преглед на промените)
    • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Луксозно-Най-новото, най-скъпото...Това е. Чисто и просто.

Нееее.... Чисто и просто е къпан милиционер (вече полицай). :rolleyes:

Под луксозно в България се разбира обикновено, когато интериорът те кара да се чувстваш не на място, като излишен, заради натрупаните скъпотии (често кичозни и неудобни). Уют, удобство и красота съчетани на едно/достатъчно място - това е за мен истинския лукс.

Редактирано от tyrmyk (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам , най- вероятно е лукс . но мечтата ми е къщата ми да е абсолютно енергийно независима и екологична Боли ме за гората , за птиците и пеперудите и за пчелите на игликите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да имаш много неща, повечето от които не ти трябват

И да трепериш над тях... Да, това не е лукс, а жива мъка. Не бих живял в дом, в който за да вляза, трябва да преодолея куп защити, охраняващи вещи за пред хората. Домът трябва да е уютен, за да ти дава и спокойствието, както се очаква от него. Казано иначе, лукс в всичко, което не ми е нужно, включително и дребни наглед вещи. Дребни, дребни, но и те изискват място и ограничават пространството, т.е. свободата. Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И да трепериш над тях... Да, това не е лукс, а жива мъка. Не бих живял в дом, в който за да вляза, трябва да преодолея куп защити, охраняващи вещи за пред хората. Домът трябва да е уютен, за да ти дава и спокойствието, както се очаква от него. Казано иначе, лукс в всичко, което не ми е нужно, включително и дребни наглед вещи. Дребни, дребни, но и те изискват място и ограничават пространството, т.е. свободата.

:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Етимологията на думата лукс е относима към Древен Египет- ЛУКСОР :biggrin: По тази логика "луксът" е това, което могат да си позволят само "богоизбраните"....Следователно бизнес-луксозните сгради са псевдо-лукс най-вероятно, а моята идея за луксозен дом е: апартамент или къща, в която да са съсредоточени всички природни богатства- много земя, много чист въздух, да речем изворна вода от чешмите и вана/басейн, цялостната изработка да е от естествени материали- дърво, камък, благородни метали, като да не се пропуска и постигнатото от хората през вековете- най-нови постижения на техниката, съчетани с творчески гений- произведения на изкуството, доказани във времето....Ей, такива простотийки...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко стара тема, ама айде и аз да се включа... За на е луксозно едно жилище, най-важното за мен е къде се намира и кои са ти съседите. Не може апартамента да е луксозен, а още от входа да те лъха миризма на мухъл, вкиснато и кюфтета, съседите да си оставят обувките пред вратата, под теб да е кварталната кръчма, а от прозорците си да виждаш комините на някой ТЕЦ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лукс, ще е да купя на моята вибратор, за да не ме врънка в тази жега за *екс

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лукс, ще е да купя на моята вибратор, за да не ме врънка в тази жега за *екс

Че откога вибратора е луксозна стока :sobbing: Има семейства, които четка за зъби нямат, но в нощното шкафче имат поне 2 вибратора :biggrin:

А и краставиците поевтиняха :sobbing:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че откога вибратора е луксозна стока :speak: Има семейства, които четка за зъби нямат, но в нощното шкафче имат поне 2 вибратора :down:

А и краставиците поевтиняха :P

Имам предвид супер функционалните модели от известни марки, които струват в пъти повече от тези предлагани с късните реклами.

П.П. Дали не вървят в комплект с покупката на луксозно жилище? Виж това е идея за фирмите и агенциите продаващи недвижими имоти...

Горките!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не можеш да имаш луксозен дом като нямаш път тротоар улично осветление парк детска градина болница ...

все едно в една септична яма да плува една бисквитка и да си мисли че е луксозна - не е не е

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не можеш да имаш луксозен дом като нямаш път тротоар улично осветление парк детска градина болница ...

все едно в една септична яма да плува една бисквитка и да си мисли че е луксозна - не е не е

Ма ти съмняваш ли се...Живеем в България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето това са луксозни имоти.

Има и по-луксозни, но не се продават...засега  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Повечето не ми харесаха. 9 милиона лева и накрая през прозореца се виждат клони. Клони мога да гледам и за по-малко. 1вата и тази в Бояна ми харесаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.