Премини към съдържанието
hiptohop

Бавен незареждащ интернет

Препоръчан отговор

Здравейте от две седмици горе долу не ме зареждат напълно някои сайтове като торент тракери z*munda.net примерно или изобщо не ми зарежда!С google chorme съм!Бях на 6 МБ сежа вече съм на 10 мегабита но не зареждат сайтовете!А преди като бях на 6 МБ зареждаха!Какво да правя? А и не почвайте с това какво искаш толкова от виваком! или Какво очакваш от бибаком! Тес и аз ги знам дайте ми предложения какво да правя за да ми зареждат сайтовете аз без торент тракери како мога да правя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте от две седмици горе долу не ме зареждат напълно някои сайтове като торент тракери z*munda.net примерно или изобщо не ми зарежда!С google chorme съм!Бях на 6 МБ сежа вече съм на 10 мегабита но не зареждат сайтовете!А преди като бях на 6 МБ зареждаха!Какво да правя?

А и не почвайте с това какво искаш толкова от виваком! или Какво очакваш от бибаком!

Тес и аз ги знам дайте ми предложения какво да правя за да ми зареждат сайтовете аз без торент тракери како мога да правя!

Пробвай с друг браузър и виж дали ти ги зарежда нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мини си пак на 6, явно модема се дъни на високата скорост (по точно се дъни линията при тази скорост) - това могат да ти го кажат от съпорта на бтк по логовете си...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте от две седмици горе долу не ме зареждат напълно някои сайтове като торент тракери z*munda.net примерно или изобщо не ми зарежда!С google chorme съм!Бях на 6 МБ сежа вече съм на 10 мегабита но не зареждат сайтовете!А преди като бях на 6 МБ зареждаха!Какво да правя?

А и не почвайте с това какво искаш толкова от виваком! или Какво очакваш от бибаком!

Тес и аз ги знам дайте ми предложения какво да правя за да ми зареждат сайтовете аз без торент тракери како мога да правя!

Това при стартиран торент-клиент ли се случва ?

Ограничил ли си броя на връзките му ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1-Първо с друг браузер е същата работа а че и по зле! 2-Модема ми е нов те ми го връчиха и казаха че до сега е бил проблема с нета (и преди съм искам да се включа на 10 ама ...)щот модема бил бариера за по високата скорост.Така вече като тегла тегла с по 9-10 МБ!Работата добре!И за ко да минавам пак на 6 че не схавах! 3-и при стартира и при изключен!Какви връзки какво чудо че не схванах!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Торент-клиентът създава много връзки към пиъри, а пък модема при 200 връзки забива. Така, че отвори настройките на торент-клиента и ограничи броя на връзките до 150. За mTorrent настройките са в Options - Preferences - Bandwidth - Global maximum number of connections Ако ползваш друг клиент ще трябва сам да си ги намериш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако искаш пробвай така: 1 оптимизирай си интернет връзката.Аз използвам "AVG PC Tuneup 2011". Има я в "zamunda" 2 спри рекламите които също много бавят зареждането на сайтовете. Аз използвам "Ad Muncher" Пусни това: "Ad-Muncher_4.71_Pre-cracked" в google и ще ти излезе. Надявам се да съм бил полезен. Аз също съм на vivacom и имах такъв проблем но сега всичко е ok. Не е лошо също и да почистиш компа от ненужни файлове с някоя подходяща програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако искаш пробвай така:

1 оптимизирай си интернет връзката.Аз използвам "AVG PC Tuneup 2011". Има я в "zamunda"

2 спри рекламите които също много бавят зареждането на сайтовете. Аз използвам "Ad Muncher"

Пусни това: "Ad-Muncher_4.71_Pre-cracked" в google и ще ти излезе.

Надявам се да съм бил полезен. Аз също съм на vivacom и имах такъв проблем но сега всичко е ok.

Не е лошо също и да почистиш компа от ненужни файлове с някоя подходяща програма.

Никаква полза няма да има от тази оптимизация. Ако си на 10Mbit няма да стане дори 11.

А с кракнати програми по-добре си нямаш работа. Ако искаш да избегнеш рекламите за Firefox има безплатни добавки.

Но едва ли само това му е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво викаш за кракнатите програми!Аз ползвам Google Chorme и utorrent които са безплатни и не са хакнати!Сега ще го оптимизирам и ще си редактирам поста иначе аз съм се отрекъл от AVG и ползвам Avast!Ако някой има още идеи да казва но сега ще пробвам и ако има задоволителен ефект ще пиша да се заключва темата!Нямам ненужни файлове чистил съм го! Как по точно да работя с Ad Muncher че НИЩО НЕ РАЗБИРАМ!За мен тази програма е ТЪМНА ИНДИЯ! М*ма му да е*а пак е същото разбрах как се бачка с програмата ама пак не зарежда з*муна (основния източник на пиратки)! :rolleyes::speak::sobbing: :sobbing: :angry22: :angry22: :angry22: :angry22: :angry22::speak:

Редактирано от hiptohop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.