Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моделът на лаптопа ми е делл н5010 и съм си намерила драйверите, обаче когато инсталирвам ми изписва "this self-extracting zip file is a part of a multidisk zip file. Please insert the kast disk of the set".... А да операционната система е windows 7 32-bitaл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това означава , че са няколко файла , а не само един ! От там където си ги изтеглила ги изтегли пак но всичките файлове !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моделът на лаптопа ми е делл н5010 и съм си намерила драйверите, обаче когато инсталирвам ми изписва "this self-extracting zip file is a part of a multidisk zip file. Please insert the kast disk of the set".... А да операционната система е windows 7 32-bitaл

Здравейте, не знам от къде ги теглите, но от сайта на производителя няма такива проблеми: http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&os=WW1&osl=en&SystemID=INSPIRON_N5010&catid=-1&impid=-1

EDIT: Абстрахирайте се от това, че пише 64бит - стават и за 32бит. Лично съм ги пробвал поне три пъти.

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.