Премини към съдържанието
andreygg

Как се нарича тази букса

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Интересува ме как се нарича буксата, оградена с червено на снимките. Значи буксата се намира на гърба да суббуфера и свързва кабела за дистанционно управление на 5.1 колони Creative Inspire P580. Интересува ме дали е стандартна или е някаква разработка на Creative. От къде може да се купи. Едеята ми е да удължа кабела с мъжка е женска букса, но не знам какво да търся.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много прилича, но може и да не е абсолютно същия...

"These devices are definitely NOT the standard mini-DIN 9 because they have non-uniform spacing on middle row:

Logitech X-220 Speakers.

Philips MC-D179 DVD Micro Theater

"

Wiki

/edit/

Pseudo_miniDIN-9b

Публикувано изображение

Редактирано от banshee79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

miniDIN9 както колегите са писали има различни варианти на куплунга - в някои видео карти има подобен но с малко по-различно разположение на пиновете, но като гледам тоя удължител http://www.stockcable.com/md9p.shtml май е същия като твоя.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе, Вие сте върха. Благодаря на всички! Спестихте ми мъки по сваляне на задната седалка на колата, което за неспециалист ми се видя трудно и ме беше страх да не счупя нещо. Сега ще си го удължа и ще си го прокарам откъдето трябва. Още веднъж благодаря на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давайте идеи /линкове/ от къде мога да поръчам такъв кабел: За предпочитане е да е от български сайт, а не от ибей или други подобни. Търсих в нашия град в 2 магазина за електроника, 1 за компютри и в технополис, но няма такъв.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.