Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Кой от телевизорите е по - добър ? http://www.technomarket.bg/products/09070197/sony-kdl-32ex302aep http://www.technomarket.bg/products/09052400/philips-32pfl5604h

Редактирано от hasko0o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От тези двата - Philips-ът - поддържа резолюция 1920*1080, за разлика от другия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От тези двата - Philips-ът - поддържа резолюция 1920*1080, за разлика от другия.

Да..

Tова е една причина да взема него, други мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега не се взима телевизор - новите са скъпи а старите мостри работили по близо година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Значи като цяло philips превъзхожда многократно сонито.Има по-голяма разделителна способност,по-голям контраст и Филипс имат по-добра технология на подобряване на картината поне по мое мнение.Според мен е най-добре да ги видиш на живо как предават защото и двете фирми имат технологии за подобряване на картината,но в някои случаи даже я развалят.Ако не ти е проблем да събереш още около 500 лв. ти препоръчвам самсунг.Имай на предвид,че само HD филмите ще се виждат добре,независимо какъв тв ще си избереш.Също така и на нашата телевизия лицата ще се виждат квадратни.

Казвам ти го всичко това защото аз преди като си избирах тв нямаше кой да ми го каже това и после съжалявах и за това са го казвам за да си прецениш на време.

От мен толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също обмислям това.. Мисля да посъбера още някой друг лев и да взема да купя някой качествен телевизор..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също обмислям това..

Мисля да посъбера още някой друг лев и да взема да купя някой качествен телевизор..

Щом искаш наистина качествен телевизор, наистина трябва да събереш още парички.

Качествените телевизори са за малко повече пари като примерно 2400 лева.Но това е, наистина ако си много мераклия. Другото ще ти хареса с раз, но като видиш у някой твой приятел нещо от сорта който съм ти споменал и ще почнеш да съжаляваш. Ти си на ход. И мнението ми е категорично!Не се доверявай на продавачите в магазините. Тук съвсем не искам да те карам да купуваш за 7-8000 лева, но пак си помисли. . Питай човек, който разбира от телевизия. Огледай панасониците над 2200 Накрая, ще ме споменаваш с добро, защото TV се купува веднаж на 8-10 години. Нали така? И мнението на " jonov" съвсем не е маловажно.

А за случая, за който питате, разбира се че PHLIPS - а е по добър.

Редактирано от lz4jw (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.