Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да ми помогнете в избор на цифрова телевизия. Ако може и личен опит. Задължително е да е със сателитен приемник. Гледах Blizoo, Vivacom TV, BulsatCom и тн. Интересува ме цента на оборудването (За Vivacom TV пише, че е безплатно?). Въобще мнение за отделните оператори. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да ми помогнете в избор на цифрова телевизия. Ако може и личен опит. Задължително е да е със сателитен приемник. Гледах Blizoo, Vivacom TV, BulsatCom и тн. Интересува ме цента на оборудването (За Vivacom TV пише, че е безплатно?). Въобще мнение за отделните оператори. Благодаря предварително.

Определено, без колебания - Bulsatcom.

Вече 3-та година сме с Bulsatcom в нас, никакви грижи :wors:

Гледането на телевизия е удоволствие.. без да звучи като клише :)

Ето разгледай и пакетите, които предлагат. Наистина са на достъпни цени.

Vivacom са тепърва навлизащ сателитен приемник, не бих се наел да го коментирам.. но опита ми казва, че всяко "новородено" иска време за да стане някакъв готов "продукт".

За blizoo чух също много негативни реакции.. но опит с него също нямам.

Bulsatcom е избора на печелившия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и за мен Булсатком е отговора :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И още един глас за Булсатком!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-напред забрави за Blizoo.Влез в сайтовете на останалите два оператора и сравни какво предлагат в пакетите за една и съща такса(тази която си решил да плащаш).Евентуално нещо, като промоция би могло да наклони везните на избора в една или друга посока.Но все пак Булсат си е Булсат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ОК, Благодаря много. Изглежда имаме победител :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ОК, Благодаря много. Изглежда имаме победител :wub:

Нямаме никакъв победител. Той си съществува от дълго време - БУЛСАТКОМ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Булсата за сега са най-добри. Имам го от 4 години. Имаше един спътников оператор - TOTAL TV, не знам сега има ли го още. Трябва да се провери и той какво предлага. Вземах пробно и VIVACOM TV. Приемничето им е пълно дръвце. Не може да си подреждаш каналите по свой вкус. В какъвто ред подредени ти ги пратят от спътника, в такъв ще си ги гледаш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ползвам VIVACOM TV . Грешиш колега приемника е като на всеки оператор дърво / естествено като ти го дават безплатно :ph34r: / а това че не се подреждат програмите е отврат :) и мен ме дразни много , но това е друга бира - това е дело на някой МОЗЪК които е написал софтуера на приемника или така му е заповядано от началството , за да няма къде да барат бабичките :cool: .Приемника поддържа DVBS/S2 , повечето програми са на стандарт DVBS2 които Булсатското дръвце не може да ги хване , с него хващам 5 програми . Качеството пряко за момента не мога да сравнявам но на 32 инча ЛЦД от 2/3 метра се вижда добре - но не препоръчвам да се приближаваш на по малко от метър - ще се уплашиш от която и да е така наречена цифрова която приемника е прави на аналогова /скарт/ а после телевизора се мъчи на ново да я обработва до цифра :down: Булсат съм го гледал 3 години и нямам оплаквания - мога да дам + особено ако гледаш мач , нали на тяхната програма ги излъчват . VIVACOM TV - възможно е по добро качество DVBS2 Близу - не са сат, оператор - имам им цифровата , но съм толкова доволен че се наложи да взема 2 приемника на VIVACOM TV :cool: - по добра картина от близалките . АЙТВ , Тотал ТВ гледах ги при баджо - отврат въобще няма да ги коментирам за телевизор 14 инча стават - сега обаче са Сателайт , излъчват на друг спътник и май има големи надежди нови технологии но за сега се крият имат някакъв сайт ако искаш потърси го . Айде стига толкова че май много глупости наръсих :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде стига толкова че май много глупости наръсих :ph34r:

Не си, не си, колега. Напротив, даде много ценна и полезна информация. Благодаря ти.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си казал на какъв телевизор щр гледаш. Ако имаш ТВ със вграден цифров /кабелен/ тунер, бих препоръчал Близу. Не се налага ползването на външен приемник /още кабели и дистанционни/ и не инсталираш чиния. Операторската чиния, съчетана с /понякога/ некадърен монтаж и настройка, може да ти костват доста нерви. Не искам да ти казвам колко пъти са идвали съседи у нас да доглеждат мач или нещо друго защото е духнал ветрец или завалял сняг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Понеже съм на близу с два цифрови телевизора да кажа че кам-модула за декодирането вече се купува за 80 лева не е като в началото безплатен за ползване с договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползвам тази на Blizoo.

Не че имам някакви проблеми,но нямам BulsatCom,само защото съм на нисък етаж и нямам подходящото изложение...

На местата където ходя по-често в провинцията съм на BulsatCom.

Гласувам за BulsatCom .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И според мен BulsatCom е най-добрия вариянт за момента на пазара:) Няма да съжаляваш , прусъедини се към нащо голямо семейство :):offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.