Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ElSie7e

Обаждане до САЩ

Препоръчан отговор

Здравейте! Необходимо е да се обадя до САЩ. Пробвай с VOIP Buster, но се включи нещо като секретар и доколкото разбрах, фирмата на която звъня не приема обаждането (предполагам защото няма реален номер). Та въпросът ми е, от къде да се обадя... пощата много не ме устройва, защото трябва да се обядя най-рано след 19:00 ч. наше време. Благодаря Ви предварително. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В града, в който живееш, няма ли телефонни кабинки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

В града, в който живееш, няма ли телефонни кабинки ?

Говориш за тези в пощата или някои други, защото аз само за тях се сещам. Днес ходих даже да питам за цени и т.н. Проблемът е, че пощата работи едва до 19:00, което е 12:00 местно време, там където искам да се обадя. А аз трябва да звънна по-късно. Иначе живея в София. :inlove1:

Редактирано от ElSie7e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В малък град като моя (Кърджали) има едни кабини които са до автогарата, а пощата е в другия край на града. Не знам дали тези кабини са свързани към пощата, но работят до доста късно, даже може да работят и денонощно. Те са по 2-3 кабини една до друга и има оператор в отделна кабина и той те свързва със самата държава или нещо от този сорт, не съм сигурен как функционират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Домашен телефон нямаш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам домашен от години.

Има много начини. Един от тях е ТОВА Трябва да имаш само epay акаунт за да преведеш някой лев и

си говори от компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...