Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

iliev72

Internet Explorer 9 - въпроси и проблеми (обединена)

Препоръчан отговор

Деинсталираш, както нормална програма и теглиш и инсталираш старата версия. Какъв е проблема, защо не пробвате и други решения като FireFox, Chrome, Opera? Ииии, ако не се лъжа по време на инсталацията на IE се иска проверка за легален Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш, както нормална програма и теглиш и инсталираш старата версия. Какъв е проблема, защо не пробвате и други решения като FireFox, Chrome, Opera? Ииии, ако не се лъжа по време на инсталацията на IE се иска проверка за легален Windows.

По принцип знам, че не е за предпочитане да се деинсталира internet exporer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип знам, че не е за предпочитане да се деинсталира internet exporer.

Сподели и с нас извора на тази безценна информация :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IE е съвсем нормална програма и може както да се инсталира, така и деинсталира както всяка друга такава. А сега сподели проблема какъв е и се замисли за алтернатива, защото IE не е най-подходящият браузър по принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IE е съвсем нормална програма и може както да се инсталира, така и деинсталира както всяка друга такава. А сега сподели проблема какъв е и се замисли за алтернатива, защото IE не е най-подходящият браузър по принцип.

Моля ви не се изказвайте неподготвени...И премахването, и възстановяването на IE са рисковани и трудни. IE е сложно и многостранно преплетен в Windows, с цел ефективност и функционалност. По този начин, изваждането му от системата може да окаже влияние върху връзката Ви с интернет, функциите на Windows и да наруши работата на Microsoft Office и други продукти, които не са на MS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи каква е болката точно за да можем да ти помогнем ! ОС каква е и какъв точно е проблема с IE9 ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи каква е болката точно за да можем да ти помогнем ! ОС каква е и какъв точно е проблема с IE9 ?!

Вчера преинсталирах windowsa 7 реших да сложа и новия браузер но той мн ми лагва изхвърля ме и т.н. запознати сте с тези проблеми всеки ги е имал ъпдейтвал съм windowsa!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви не се изказвайте неподготвени...И премахването, и възстановяването на IE са рисковани и трудни. IE е сложно и многостранно преплетен в Windows, с цел ефективност и функционалност. По този начин, изваждането му от системата може да окаже влияние върху връзката Ви с интернет, функциите на Windows и да наруши работата на Microsoft Office и други продукти, които не са на MS.

На това от тук ли му направи copy/paste - Премахване на Internet Explorer ? Не се заяждам. Понеже си има и два (предполагам полезни) линка с инструменти за премахването на IE, които може да погледнеш, ако не си ги видял. Макар че не разбирам как е възможно човек да има проблеми с него - IE е най-хубавия браузер... за сваляне на други браузери. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти като си преинсталирал да си сложил антивирусна ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На това от тук ли му направи copy/paste - Премахване на Internet Explorer ? Не се заяждам. Понеже си има и два (предполагам полезни) линка с инструменти за премахването на IE, които може да погледнеш, ако не си ги видял. Макар че не разбирам как е възможно човек да има проблеми с него - IE е най-хубавия браузер... за сваляне на други браузери. :)

Естествено че съм направил copy/paste ако знаех толкова нямаше да направя тема, нали? Колкото до линковете не ми ги отваря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че съм направил copy/paste ако знаех толкова нямаше да направя тема, нали? Колкото до линковете не ми ги отваря.

Въпросът, зададен в темата ти няма нищо общо с написаното в цитирания от мен твой пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Въпросът ми е идентичен със заглавието на темата, а именно: как да добавя Google като търсачка при Internet Explorer 8 и 9.

Хората на Чичко бил са променили начина по които се добавят нови търсачки и ускорители. А от това което ми се предлага Google липсва.

При натискане върху - '' Намиране на още доставчици на тъснене '' ми се появява следният екран:

Публикувано изображение

Моля за съдействие за решението на този проблем.

Благодаря Ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искаш google toolbar ли да си сложиш че не разбрах ... ако е така напиши в google ... google toolbar и ще ти излезе линк за сваляне ... инсталираш и готово :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как се прави в IE9:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искаш google toolbar ли да си сложиш че не разбрах ... ако е така напиши в google ... google toolbar и ще ти излезе линк за сваляне ... инсталираш и готово :)

Дано това ти помогне тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В адресната лента пишеш www.google.bg и натискаш Enter. Като ти се появи "Гугъл" влизаш в меню "Инструменти" /Tools/. После в подменю "Опции за интернет" /Internet options/. Влизаш в прозорец "Общи" /General/ и кликащ върху "Използвай текущите" /Use current/. След това кликаш върху "Приложи" /Apply/ долу в дясно. После "ОК". П.П.: Извинявам се! Сега видях, че искаш да добавиш "Гугъл", като търсачка. Това, което аз съм ти написал е да се направи "Гугъл" начална страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

m65, точно от там се прави, но явно нещо се е сгъбило в момента. И при мен показва подобна глупост. Опитай отново след няколко дни примерно.

EDIT:

Я опитай директно с тоя линк: http://www.iegallery.com/gb/addons/detail.aspx?id=813

Ако вземе че не сработи, горе в дясно смени езика на UK & Ireland (English). После виж къде пише get addons. После search и си избираш :cool:

Не знам защо се бъгясва когато е на български. Току що се сетих че и преди съм го правил по този начин, някога, някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на go6o_kara, до тук само той позна за какво иде реч, въпреки, че бях формулирал ( според мен ) добре въпроса.

Проблемът е отстранен. Явно нас българите пак ни набутаха в '' 9 глуха ".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф: защо да сме преебани? системата (както и тази за gadgets за vista) е направена достатъчно интелигентно и търси в имената на добавките логично при търсене за бг няма да излара google, а излизат български търсещи "машини" с имена на БГ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф:

защо да сме преебани?

системата (както и тази за gadgets за vista) е направена достатъчно интелигентно и търси в имената на добавките

логично при търсене за бг няма да излара google, а излизат български търсещи "машини" с имена на БГ

Аааа, Иване, не се разбираме така. Уики бг и гювеч според теб "достатъчно интелигентно" ли е? Има гугльо бг най малкото. Можеше и бинг да показва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казах интелигентно бе жоре, не смислено едно време като я нямаше тая добавка имаше и един друг начин за смяна на бинга в 7 и 8 - бабите ни само с по 1 клик са ги правили тия работи все едно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам едно въпросче за Интернет експлорър 9 - някой знае ли има ли за този браузър добавка /Add-on/ за жестове с мишка? Единствено това ме спира да го ползвам активно, а жестовете с мишка за мен са невероятно удобство, което имат другите браузъри. Благодаря предварително за отговорите Ви! Edit: Намерих си жестовете в галерията с Add-ons: http://iegallery.com/us/addons/default.aspx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Много ви моля помогнете ми. В една от игрите на фейсбук не ми разрешава да публикувам Излиза ми надпис - показва само защитено съдържание и толкоз Опитвах се по всякакъв начин да го премахна но не мога да се справяpost-306815-0-64128500-1313593355_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в долния край на прозореца ако се вгледате ще видите жълта лента за сигурност с един бутон.....лесно е да се пропусне във вашия случай иот доста засилени мерки за сигурност на IE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...