Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо въздишат по Къванч Татлъту?

Препоръчан отговор

Интересно ми е защо толкова български жени се захласват по турски актьори като Къванч Татлъту ,Бурак Хакъ и други.Имаме си наши родни красавци,а те -Мехмет,та Мехмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо толкова български жени се захласват по турски актьори като Къванч Татлъту ,Бурак Хакъ и други.Имаме си наши родни красавци,а те -Мехмет,та Мехмет.

Можеше да постнеш снимки да ги видиме.Аудиторията явно е такава затова.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото ходи постоянно небръснат. И също така, заради "звучното" име.(Татлъту - едва го прочетох).

Редактирано от krali (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото ходи постоянно небръснат.

+1

Същото и със тоя от Стъклен Дом. Забравих му името сега. Сина на героят на Данаилов.

(мале как го обясних) :brick wall::D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже и аз си мислех че разбирам малко от кино ... явно много съм грешил , не съм ги чувал споменатите индивиди ! Нещо Оскар , Еми , Златна мечка печели ли са ?!? http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не питаш "Защо въздишат по Брат Пит", примерно..а въпрос на темата са турски актьори? Да не ги харесват ли? Глупав въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захласват се защото:

1. НЕ знаят българската история!

2. НЕ са гледали или чели "Време разделно" на Антон Дончев!

Мисля, че това доста добри доказателства. Ако някой смята, че може да изтъкне "добрите" качества на това да се гледат *урски боклуци, нека каже, но ако смята някой да се излага, по-добре да замълчи и да подмине темата, а не да се разрази скандал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да изтъкна,но не мисля и да подмина.Защото искам да кажа че верската и етническа толерантност са неща,които не са за подминаване.Чел съм и съм гледал "Време разделно".Това не ме настройва срещу гледащите турски сериали,както и Йълдъз Ибрахимова не ме зарежда с негативна енергия.Напротив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъф намерих го кой тоз кълвач-

той мноооооо бозав и сладникав бре,да ви имам вкуса

:)

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъф намерих го кой тоз кълвач-

той мноооооо бозав и сладникав бре,да ви имам вкуса

:D

Публикувано изображение

Аз бозица обичам, тъй че тоз, ако ми почука, няма да го върна Публикувано изображение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От приятелки зная,че са симпатяги.Дори скоро в един сайт имаше един хубавец със страхотна усмивка.Аз разбира се веднага почнах да се обръщам към него с "хубавецо";) а то се оказа,че е някакъв турски актьор- язък,язък...хихихи.Иначе нямам време за драми и любови-латински,турски и всякакви.Виж от сапунките Никита си ми е най.И Майкъл да си призная съвсем не ми е симпатичен като мъж.:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък никак не хресвам Джони Деп, Каванч също ми идва малко в повече сладинкав, но пък не мога и да отрека вида му. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май и аз съм нещо сбъркана - актьорите не са ми слабост с малки изключения-Шон Конъри - тоя мъж колкото по остарява се разхубавява.Виж спортистите са друга бира,там имам много по които въздишам... Турските красавци си имат аудитория.Дори и сред мъжете.Фризьора ми скоро ми описваше някакъв и то с такъв патос...

Редактирано от Niкiта (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бозица обичам, тъй че тоз, ако ми почука, няма да го върна

Дубре бре,една кункуренция по-малку значи-дръжте си гоооо

Аз пък тоя няма да върна,вий пийте бузъ.

Ша ям захарен памук със Серхан Яваш

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дубре бре,една кункуренция по-малку значи-дръжте си гоооо

Аз пък тоя няма да върна,вий пийте бузъ.

Ша ям захарен памук със Серхан Яваш

Хохох, иска ти се, но аз и този няма да откажа Публикувано изображение Захарният памук ти го оставям, да видиш колко съм дУбричко Публикувано изображение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Хохох, иска ти се, но аз и този няма да откажа Публикувано изображение Захарният памук ти го оставям, да видиш колко съм дУбричко Публикувано изображение

Аз пък харесвам Оуз от Листопад-актьорът е Толга Карел-певец и композитор.

http://www.youtube.com/watch?v=35IZ3M8qs04

Редактирано от FIGI_78 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей,басии,един захарен памук му остана на човек-

и него искат ъффффф

:cool:

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък харесвам Оуз от Листопад-актьорът е Толга Карел-певец и композитор.

Много сладурско се е получило второто ти мнение като отговор на първото. Признавам. :) Значи не е въпроса до харесването или не на турски актьори, а защо да е Мехмет, а не Оуз. Шегувам се, разбира се. :mad: Всеки с вкуса си. Но пък се е получила чудесна закачка.

И щом по-горе са изказвани и предпочитания, ето и моите две "разбирания" за красиви мъже, които обаче не са от захаросаните красавци, а издялани по на едро с теслата мъжкари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване