Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

Днес случайно минах през Славейков и видях нова книжка - Великолепно на Джилия Куин. Познайте дали си я купих :)

Книжката е в малък формат, също като американските и е разкошнаааааааааааааа :love:

Стигнах до 7 глава и май тази нощ ще се будува. Връщам се да чета :)

Абe какви са тия случайностииии и защо не ми се случват на мен!

Кажи малко впечатление за книгата, как е? Ще се пръсна от любопитство...

П.С. Малък формат...изненадааа, ама за мен няма проблем...важно е съдържанието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То в сайта на издателството си пише размерите на книгата момичета, явно просто не сте обърнали внимание. Аз нямам проблеми с формата. Даже ми харесва много повече./ Пък и по-малко място заемат. Вече няма къде да сложа етажерка в къщи/ Може би защото всичките ми оригинални книги са този формат. Ох, и аз я искам вече. Кога ще дойде и в моята книжарница????

Да бе Пете, защо на мен не ми се случи такава случка, ами ги чакам със седмици след издаването им. Не е честно пък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се пропускам да се загледам във формата, ама няма проблем като първа ше си я взема. Вярно съдържанието е най-важно, но книгата е продукт-всичко има значение. Както корицата, хартията, че и шрифта-така й формата. То тая книга е от поредица, така че вероятно ще имам една цяла такава, но по принцип не купувам такива, ако ми попдне после ги сменям за нещо. Както и да, моя си особеност, но обичам мириса на мастило и книгата да ми "легне" в ръката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, Пете... Направо ти завиждам! Как и аз я искам тази книга в ръцете си...;(

А иначе оставяйки това настрана, прочетох на Елизабет Бойл - "Идеалната съпруга". Мхм... не знам какво да кажа, честно. С доста противоречиво мнение съм, защото в началото книгата хич не ме грабна. В смисъл, главната започна още от началото да ме дразни. Не мога да кажа точно защо, понеже тя после ми се стори готина и не ме дразнеше чак толкова, но в началото както се натресе и се правеше на отворена пред Седжуик, аргх... не можех да я изтърпя и чак ми идеше да зарежа книгата. ;д Баронът беше скучен и някак си изпълнен с монотонност, която бе отегчителна. Приятелят му Джак е доста по-забавен и особено много се смях когато попадна на грешната жена в театъра. Майко мила... хахаха. А защо го наричате Джак и Джон? Не знам, ама в този случай докато четях, се изгубих... и обърках. :/

Накрая книгата ми допадна леко, в смисъл нещата се наредиха по доста забавен начин и как Емалийн излезе дъщеря на лорд Хали. Макар че най-забавните персонажи за мен бяха херцогинята на Шевертън и бабата на Седжуик.

Книгата ми хареса, но не ме грабна и не бих я препрочела втори път. На моменти ми беше дори скучновата, за което ми е много жално, но може и проблемът да е в това, че не знам какво ми се чете в последно време и не съм я оценила като хората.

Иначе браво за страхотния превод!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стаси няма за какво ;), днес ходих специално до Славейков, за да си я взема, обаче на повечето сергии не я бяха заредили, а където я е имало вече беше свършила и продавача ми каза утре пак да ходя. Направо щях да се разплача при този отговор.

Иначи по темата, започвам "Между любов и вярност" на Линда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също бях по-скоро отегчена от "Идеалната съпруга" ,може би защото имах големи очаквания ,а и резюмето беше много интересно.Казано честно не я довърших,но азне съм критерий за историческите любовни романи понеже предпочитамсъвременни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе оставяйки това настрана, прочетох на Елизабет Бойл - "Идеалната съпруга". Мхм... не знам какво да кажа, честно. С доста противоречиво мнение съм, защото в началото книгата хич не ме грабна. В смисъл, главната започна още от началото да ме дразни. Не мога да кажа точно защо, понеже тя после ми се стори готина и не ме дразнеше чак толкова, но в началото както се натресе и се правеше на отворена пред Седжуик, аргх... не можех да я изтърпя и чак ми идеше да зарежа книгата. ;д Баронът беше скучен и някак си изпълнен с монотонност, която бе отегчителна. Приятелят му Джак е доста по-забавен и особено много се смях когато попадна на грешната жена в театъра. Майко мила... хахаха. А защо го наричате Джак и Джон? Не знам, ама в този случай докато четях, се изгубих... и обърках. :/

Накрая книгата ми допадна леко, в смисъл нещата се наредиха по доста забавен начин и как Емалийн излезе дъщеря на лорд Хали. Макар че най-забавните персонажи за мен бяха херцогинята на Шевертън и бабата на Седжуик.

Книгата ми хареса, но не ме грабна и не бих я препрочела втори път. На моменти ми беше дори скучновата, за което ми е много жално, но може и проблемът да е в това, че не знам какво ми се чете в последно време и не съм я оценила като хората.

Иначе браво за страхотния превод!! :blink:

Стаси, наричаме го и Джак и Джон, защото в оригинала е така. Рожденото му име е Джон, но всички го наричат Джак. Относно коментара ти за книгата, искрено съжалявам, че не не те е грабнала достатъчно, но в крайна сметка, всеки си има вкус. Въпреки всичко, аз няма да се откажа от поредицата и ще работя със същата отдаденост и желание по книгата за Джак. Надявам се тя да ви хареса повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес бях на пазар и се сдобих с цели 5 книги. Първата е "Бунтът" на Нора, като го видях очичките ми светнаха, от много време я търся. Следващото ми попадение беше "Ще те открия някой ден" на Лайза Клейпас, доста се колебах далид а я взема, защото не съм почтитателка на Лайза, затова, ако някой ми каже дума две за нея, ще съм много благодарна. Корицата на "Щастливи завинаги" на Нора, и на живо е толкова грозна, колкото изглежда и на компютъра. Ужасно разочарование почувствах като видях "Великолепно" на Джулия Куин, такава една мъничка, по американски стандрат, може лесно да се побира в малки чанти, но е ужасна за четене, дано историята да си заслужва, мъката да четеш от толкова малка книга. И на последно място за мое най-голямо щастие, Ирис са пуснали "Господарят на драконите" на Кони Мейсън. Та ще започна от нея, от много време я чакам и мисля, че ще е много интересна ;)

Стаси, наричаме го и Джак и Джон, защото в оригинала е така. Рожденото му име е Джон, но всички го наричат Джак. Относно коментара ти за книгата, искрено съжалявам, че не не те е грабнала достатъчно, но в крайна сметка, всеки си има вкус. Въпреки всичко, аз няма да се откажа от поредицата и ще работя със същата отдаденост и желание по книгата за Джак. Надявам се тя да ви хареса повече.

Е да всеки си има вкус, ти продължавай все така, защото аз си чакам моя любим "Lord Langley is back in town". Като го знам, че е чак последната книга от поредицата, трябва да си бърза сръчна и смела и по-скоро да преведеш всичките, за да стигнеш до него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес бях на пазар и се сдобих с цели 5 книги. Първата е "Бунтът" на Нора, като го видях очичките ми светнаха, от много време я търся. Следващото ми попадение беше "Ще те открия някой ден" на Лайза Клейпас, доста се колебах далид а я взема, защото не съм почтитателка на Лайза, затова, ако някой ми каже дума две за нея, ще съм много благодарна. Корицата на "Щастливи завинаги" на Нора, и на живо е толкова грозна, колкото изглежда и на компютъра. Ужасно разочарование почувствах като видях "Великолепно" на Джулия Куин, такава една мъничка, по американски стандрат, може лесно да се побира в малки чанти, но е ужасна за четене, дано историята да си заслужва, мъката да четеш от толкова малка книга. И на последно място за мое най-голямо щастие, Ирис са пуснали "Господарят на драконите" на Кони Мейсън. Та ще започна от нея, от много време я чакам и мисля, че ще е много интересна :)

Е да всеки си има вкус, ти продължавай все така, защото аз си чакам моя любим "Lord Langley is back in town". Като го знам, че е чак последната книга от поредицата, трябва да си бърза сръчна и смела и по-скоро да преведеш всичките, за да стигнеш до него.

Инче аз наскоро четох на Лайза "Ще те открия някой ден" и ми хареса .Четох и четирите книги които са тук и ми харесаха и на двете поредиците първите книги повече отколкото вторите.Любима ми е "И тогава ти дойде" с Лили и Алекс.Големи сладури са :) а иначе Джулия и Деймън май се казваше главния от "Ще те открия някой ден" също е много хубава книга според мен .Джулия от детство е омъжена чрез някакъв договор за Деймън .Баща й се отрича от нея и става актриса и той излиза на вечеря с нея без да знае коя е.Тя естествено знае кой е той.Той отива да посети нейната майка и вижда мисля че беше брошка която е подарил на Джулия... да я носи майка й и той така се сеща коя е.И след това той почва да става по настоятелен и да си играе и ролята на съпруг .Тя се опитва да избяга от него.Баща й разваля договора и тя се развежда един вид с него и решава се да се омъжи за шефа й за да може да продължи като актриса.В деня на сватбата Деймън я отвлича и шефа й тръгва подир тях.Сбиват се двамата.Тя моли да останат насаме с Деймън и така се разбират и той и обещава да не се бърка и да си остане актриса ама после ражда и това е добре дошло за него за да я държи вкъщи :) Не е лоша книгата незнам защо си останала с лошо впечатление за Лайзичка.Хубаво е да почетеш нещо различно.Аз лично да ти кажа ми направи впечатление самите мъже в нейните книга са много любвеобилни и предани към жените си :) Алекс ми е любимец .Мойто мнение е да си я вземеш да прочеш нещо различно.Аз не ти я разказках кой знае колко ама до добиеш някаква представа :) и "Диви нощи " с шефа й е много хубава хиихих и "Мечтая за теб" също ....просто първите повече ме грабнаха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче аз наскоро четох на Лайза "Ще те открия някой ден" и ми хареса .Четох и четирите книги които са тук и ми харесаха и на двете поредиците първите книги повече отколкото вторите.Любима ми е "И тогава ти дойде" с Лили и Алекс.Големи сладури са :) а иначе Джулия и Деймън май се казваше главния от "Ще те открия някой ден" също е много хубава книга според мен .Джулия от детство е омъжена чрез някакъв договор за Деймън .Баща й се отрича от нея и става актриса и той излиза на вечеря с нея без да знае коя е.Тя естествено знае кой е той.Той отива да посети нейната майка и вижда мисля че беше брошка която е подарил на Джулия... да я носи майка й и той така се сеща коя е.И след това той почва да става по настоятелен и да си играе и ролята на съпруг .Тя се опитва да избяга от него.Баща й разваля договора и тя се развежда един вид с него и решава се да се омъжи за шефа й за да може да продължи като актриса.В деня на сватбата Деймън я отвлича и шефа й тръгва подир тях.Сбиват се двамата.Тя моли да останат насаме с Деймън и така се разбират и той и обещава да не се бърка и да си остане актриса ама после ражда и това е добре дошло за него за да я държи вкъщи :) Не е лоша книгата незнам защо си останала с лошо впечатление за Лайзичка.Хубаво е да почетеш нещо различно.Аз лично да ти кажа ми направи впечатление самите мъже в нейните книга са много любвеобилни и предани към жените си :) Алекс ми е любимец .Мойто мнение е да си я вземеш да прочеш нещо различно.Аз не ти я разказках кой знае колко ама до добиеш някаква представа :) и "Диви нощи " с шефа й е много хубава хиихих и "Мечтая за теб" също ....просто първите повече ме грабнаха :)

Мерси мило, аз заради "Захарчето" съм предубедена. Таз книга просто не мога да я дишам. Но аз съм чела и "Диви нощи" и "Мечтая за теб" и щом са поредица още по добре :)

Иначе аз си започнах с "Господарят на Драконите" учудващио, явно Ирис са започнали да се усещат, превода не е чак толкова лош и има правописни грешки, ама не на всеки ред. Единственото дразнещо е изказа, самата преводачка, явно е по-възрастна защото използва разни думи като щерка, богомолка и разни такива, които "не са на мода", имам чувството, че книгата е превеждана преди 30-40 години. А самата история до тук много ми харесва.

Главния Доминик е близък рпиятел на краля, той е втори син и си няма земя и титла, но пък има една любовница, вдовица, и е намислил да се жени за нея. Самоче Краля го вика, защото има задача за него. След няколко месеца в Таур, крала екзекутира еди от най-приближените си барони, защото го подозира в измяна, сега земите на този барон нямат господар и той иска Доминик да ги вземе и да се ожени за вдовицата, която е млада защото е родила на 13 години, или за дъщеря й, която е вече мома за женене. Когато обаче Доминик пристига в замъка, узнава, че покойния барон има две дъщери, а не една и те са близначки. Също така са различни като деня и нощта. Едната е опърничава, устата и войнствено настроена, другата е мила, тиха и богобоязлива. И тъй като няма желание да се жени за скърбящата вдовица или за устата жена, той решава, че съпруга ще му стане тихичката плаха сестра. Роуз, устата кавгаджийка, е сигурна, че той ще избере плахата й сестра Старла, за своя съпруга, но знае, че сестра й иска да постъпи в манастир и няма да може да преживее брака с мъж като Доминик, затова, тя му се представя под името Старла и казва, че сестра й се казва Роуз, така Доминик обявява, че ще се ожени за Роуз, а след сватбата Старла и майка й ще заминат за близкия манастир. Само дето Роуз прави грешката, да заключи врататан а спалнята им през първата брачна нощ и Доминик осъзнава, че съпруга му е не плахото мишле, а съскащата котка. КНижката засега е много интересна и се чете бързо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес бях на пазар и се сдобих с цели 5 книги. Първата е "Бунтът" на Нора, като го видях очичките ми светнаха, от много време я търся. Следващото ми попадение беше "Ще те открия някой ден" на Лайза Клейпас, доста се колебах далид а я взема, защото не съм почтитателка на Лайза, затова, ако някой ми каже дума две за нея, ще съм много благодарна. Корицата на "Щастливи завинаги" на Нора, и на живо е толкова грозна, колкото изглежда и на компютъра. Ужасно разочарование почувствах като видях "Великолепно" на Джулия Куин, такава една мъничка, по американски стандрат, може лесно да се побира в малки чанти, но е ужасна за четене, дано историята да си заслужва, мъката да четеш от толкова малка книга. И на последно място за мое най-голямо щастие, Ирис са пуснали "Господарят на драконите" на Кони Мейсън. Та ще започна от нея, от много време я чакам и мисля, че ще е много интересна :)

Ине честити покупки, и аз днес понапазарих отдавна не се бях отпускала толкова, че да мога да обявя портфейла си за "еротичен", демек гол! Относно "Щастливи завинаги", съгласна съм с тебе все още не ми харесва, но ми изглежда малко по-добре на живо. А за "Великолепно" не мога да се съглася. Днес си я купих (въпреки че си я спечелих от играта в Ескейпа, ама как ще изтрая една седмица докато я получа, така че баба ще се радва на един подранил коледен подарък) и на мен страшно много ми харесва. Супер нежна е на външен вид, обаче картона на корицата е добър и не се огъва (имах такъв проблем със "На крачка от гроба" - много беше мек картона и след едно прочитане книгата ми на нищо не мяза). Та както казах много ми допадна и й се мятам с адското настървение!

А за Ирис наистина не знам как имаш желание да се занимаваш с тях, моят бойкот е все още в разгара си и хич не ми е минал яда към това издателство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти продължавай с преводите, моя коментар нека не те разочарова. :P Аз книгата за Джак също ще я прочета, а той иначе ми е по-голям сладур от Седжуик, така че се надявам този път наистина да ми хареса много.(:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине честити покупки, и аз днес понапазарих отдавна не се бях отпускала толкова, че да мога да обявя портфейла си за "еротичен", демек гол! Относно "Щастливи завинаги", съгласна съм с тебе все още не ми харесва, но ми изглежда малко по-добре на живо. А за "Великолепно" не мога да се съглася. Днес си я купих (въпреки че си я спечелих от играта в Ескейпа, ама как ще изтрая една седмица докато я получа, така че баба ще се радва на един подранил коледен подарък) и на мен страшно много ми харесва. Супер нежна е на външен вид, обаче картона на корицата е добър и не се огъва (имах такъв проблем със "На крачка от гроба" - много беше мек картона и след едно прочитане книгата ми на нищо не мяза). Та както казах много ми допадна и й се мятам с адското настървение!

А за Ирис наистина не знам как имаш желание да се занимаваш с тях, моят бойкот е все още в разгара си и хич не ми е минал яда към това издателство!

Ох аз и "На крачка от гроба" едва я преживях такава малка. Много са ми неудобни. Само като се сетя, че сигурно и другите книги от тази поредица ще са такива, ме свива сърцето. То хубаво, че "На крачка от гроба" ми я подариха, иначе само заради формата нямаше да си я купя. От Шотландия имам над 30 книги в тоя формат и така ме нервят, че още не съм ги изчела, а знам,ч е са суперски. Явно прекалено много съм привикнала с нашия формат. А за Ирис какво да ти кажа, може да са какви ли не, но 70% от книгите ми са техни, просто като видя че са издали книга не мога да се сдържа, е разбира се ако не е Джейн Фийдър, тамс ъм повече от сдържана :P

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък, имах да наваксвам и чак сега изчетох "Безсъници в Шотландия". Като един от онези дет се дразнят от дребните неща им бях дигнала мерника на първите две книги. Слава богу, в третата имаше някаква история, а тази последната си е направо "шедьовър". Малко претупано, но ни разказаха още нещо, освен за терзанията и очакванията на главните.Е имаше и дразнители - това, че момичетата не са родни дъщери на Хю /не че логиката не го реши, рано-рано/, но ако не беше едно вметнато изречение в края на книгата, можеше и да се чуди човек. Имаше къде да се развиват и отношенията на Триона и момичетата, ама нейсе. Сега чакам да чета за Александър-от самото начало него съм си "наплюла", ама.....ми кат знам коя е неговата, май вече имам две на ум.Тая близначка не ми харесва кат характер /ни на книга, ни в живота харесвам таквиз дет правят нещо без да мислят и после съжаляват, а хората им прощават щот имали добро сърце, ама видите ли лесно палели.../ Както и да е, може пък да се изненадам кат в оная поредица на Джоана Линдзи

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямах време да напиша коментар до сега за Великолепно. Ами с две думи хареса ми... и то много, четох до среднощ, не можах да я оставя. Много е готина! Ема е страшен шемет, какви ли не ги забърка, а Алекс...влюбена съм в него! :cheers: Имаше уникални моменти, много се смях, а любовната история...наистина е великолепна! Абе супер книга, заслужава си прочитането. Само не знам как ще дочакам книгите за Бела и Дънфорт. :eek: Аз и в него съм влюбена :P Относно формата, на мен тази доста добре ми "легна" в ръцете.:cool: Книгата е с нормален шрифт(не е дребен) и много добре се чете. Но аз по принцип не съм толкова критична точно към формата (а и прекалено много свикнах с английските книги, напоследък ги чета с купища). Иначе нямаше да си купя нито една от фантастиките на бард. Каквито са големи и дебели, не са от най-удобните за четене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз с нова придобивка, докопах се до "Великолепно" на Джулия Куин и единствено фактът, че съм на гости на сестра ми и не върви да забия нос в книга, ме спира да не я нападна. Макар че по-рано през деня доста сериозно я зачетох и ми се лепна една комична усмивка на лицето, която не ме пуска и в момента. Ема е очарователна пакостница и очаквам уникално яки случки, а и надушвам, че Алекс е от типа герои, които ме карат да завидя на главната героиня. Бел от сега ми привлече вниманието, сладурана е и ми се струва скита лимонка. ;) Колкото за формата на книгата, да се изкажа и аз, съвсем нахално - дори сестра ми я хареса. А тя не се впечатлява лесно. Малко бях резервирана в началото, като разбрах, че е джобно книжле, но щом я видях, опасенията ми се разсеяха. Може и да съм пристрастна, защото, както спомена някой, лилавия нюанс ми е от любимите и все пак е пленяваща, корицата и оформлението са направени с вкус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз прочетох "Великолепно" на Джулия Куин и ще чакам да прочета, и следващите книги от поредицата с нетърпение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох Норка. Нещо не ми допадна. Една такава постна, разхвърляна. Последните й книжки нещо ми куцат, което безкрайно ме дразни, защото съм й върл фен. Чакам с нетърпение да се докопам до Великолепно. От петък я преследвам, но....Дано днес успея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета "Ухажването на века",но ми е изключително тъпа.И думата наистина е "тъпа"..не скучна или нещодруго..просто тъпа.Първата книжка за девлин и Мегън е страхотна..обожавам ги и двамата..втората беше скучновата,обаче тази...е тоооолкова тъпа,че няма накъде. И супер изсмукано от пръстите...уж драма..ама не виждам никаква драма..някакви детски зицепки едно време,супер нелогични и сега са му проблем на главния.И двамата са едни безлични..особено Мели. Много съм разочарована от тази книга,но ще си я дочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета "Ухажването на века",но ми е изключително тъпа.И думата наистина е "тъпа"..не скучна или нещодруго..просто тъпа.Първата книжка за девлин и Мегън е страхотна..обожавам ги и двамата..втората беше скучновата,обаче тази...е тоооолкова тъпа,че няма накъде.

И супер изсмукано от пръстите...уж драма..ама не виждам никаква драма..някакви детски зицепки едно време,супер нелогични и сега са му проблем на главния.И двамата са едни безлични..особено Мели.

Много съм разочарована от тази книга,но ще си я дочета.

Подкрепям с четири ръце и шест крака. Абсолютна издънка за Джоанка /дочетох я де/. За пръв път съм съгласна с издателствата, че не е нужно да се издава цяла поредица.Макар че съм благодарна на момичетата за труда, ми е жал, че са се мъчили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета "Ухажването на века",но ми е изключително тъпа.И думата наистина е "тъпа"..не скучна или нещодруго..просто тъпа.Първата книжка за девлин и Мегън е страхотна..обожавам ги и двамата..втората беше скучновата,обаче тази...е тоооолкова тъпа,че няма накъде.

И супер изсмукано от пръстите...уж драма..ама не виждам никаква драма..някакви детски зицепки едно време,супер нелогични и сега са му проблем на главния.И двамата са едни безлични..особено Мели.

Много съм разочарована от тази книга,но ще си я дочета.

Подкрепям с четири ръце и шест крака. Абсолютна издънка за Джоанка /дочетох я де/. За пръв път съм съгласна с издателствата, че не е нужно да се издава цяла поредица.Макар че съм благодарна на момичетата за труда, ми е жал, че са се мъчили.

А питате ли ме мен, как съм я превеждала? :D Беше някакъв ужас и се проточи ужасно дълго време, ама като съм почнала, трябваше и да довърша. Според мен, от издателството просто са казали на Джоана, пишеш книга от еди колко си страници в едикакъв си срок и тя горката си е смукала от пръстите колкото да издаде нещо. Знам, че на някои хора ще им прозвучи странно, че след като съм превеждала книгата се изказвам така, но за мен това е една от най скучните и безсмислени книги, които съм чела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не я питайте, аз знам. Но няма да се съглася с това крайно негативно мнение, че книгата е боклук. Да доста по-слабичка е от предхождащите я в поредицата, но аз лично много добре помня защо я измъчихме до края. Защото всички искахте да видите края на поредицата. За крайния резултат можем да се сърдим на Джо, но Ухажването е един от проектите ни, които започнахме с голямо желание да зарадваме всички и аз няма да я сложа в графа "не става". Вкусове всякакви затова нека оставим всеки, който иска да знае края на поредицата да си я прочете и състви свое мнение, а всеки, който не го интересува да забрави, че я има. Аз поне така правя с книгите, които искам или не искам да чета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е.за превода наистина браво...ако не беше преведенащяхме да мрънкаме защо не е ;) Но наистина е доста тъпичка и главните герои са простооо..хайде примерно Линкълн що годе бива човека,въпреки че много авторката не си е направила труда да го доопише.Но Мелито..пффф...очаквах повече от детето на онези двамата.И оставам с впечатлението,че е едиснтвено дете..някак не мис е връзва ;) През цялата книга седя ис е чудя защо за бога е единствено дете.Аз по принцип обичам подробностите и винаги се хващам за разни дребни неща...но биваше ли така да завърши поредицата? И тия вуйчовци..в началото си казах"Ехеее ще е забавно"..но вече започнаха да ми досаждат и си мечтая да ги пратят тях всичките с кораб до Китай.И си мечатя за книга за Джъстин...поне малко да отсрамим положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета "Щастливи завинаги" на Нора Робъртс, всъщност чета е доста силно казано, тъй като за два дни съм прочела 30 страници, но понякога липсата на време е непреодолима преграда...имам големи очаквания за романа, предполагам че ще се окаже най-хубавата от поредицата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...